Chýba vám rok 2020? Prebehnite ho v jednoduchej zábavnej hre pre prehliadač

Rok 2020 je za nami a platí, že to nebol zrovna šťastný rok. Ovplyvnia ho pandémia nového koronavírisu, ale aj ďalšie udalosti, ktoré hýbali osudmi ľudí.

Rok 2020 je za nami a platí, že to nebol zrovna najšťastnejší rok. Ovplyvnia ho najmä pandémia nového koronavírisu, ale aj ďalšie udalosti, ktoré hýbali svetom a osudmi ľudí.

Rok 2020 by nechcel znovu prežiť asi nikto. Existuje však spôsob, ako sa doň nachvíľu vrátiť. Je zábavný a zabije akýkoľvek voľný čas, ktorý sa vám vyskytol v práci alebo v škole počas online výučby na diaľku.

Vývojár Max Garkavyy vytvoril jednoduchú 2D skákačku – hru v pixel-art grafike pre internetové prehliadače, ktorú dokážete spustiť na akomkoľvek mobilnom zariadení, notebookoch a počítačoch.

Autor pri hre 2020 Game, ktorú vyrobil sám počas 6 mesiacov, čerpal inšpiráciu z kľúčových udalostí a trendov roku 2020. Autor tieto prvky do hry zapracoval skutočne kreatívne, pričom nevynechal ani kvalitné sprievodné zvuky.

V hre natrafíte na požiare v Austrálii, rúška, koronavírus, zástupy ľudí pred predajňami potravín, nechýba odkaz na hoaxy o 5G sieťach, karanténa, uzatvorené prevádzky, TikTok, vakcína či také prezidentské voľby v USA.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop

Celú hru doslova preskáčete za 10 minút bez väčších problémov. Náročnosť je skôr symbolická a hra má za úlohu hlavne pobaviť. Hoci sa dá spustiť aj na smartfónoch, autor odporúča použiť počítač. Pre jej ovládanie vám stačia šípky a medzerník na klávesnici.

2020 Game spustíte v prehliadači prostredníctvom tohto odkazu. Hra je bezplatná a neobsahuje reklamu, jej autora ale môžete podporiť na tejto adrese.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať