Poco naznačuje príchod nového smartfónu. Čaká nás Poco F2?

Spoločnosť na Twitteri zverejnila krátke video, v ktorom rekapituluje rok 2020. V tomto videu sa, na chvíľu objavil aj nápis “Thank you… for the F2”.

Výrobca Poco približne pred tromi rokmi predstavil smartfón Pocophone F1, ktorý sa takmer okamžite stal obrovským hitom. Odvtedy výrobca priniesol na trh viaceré úspešné zariadenia, ako napríklad Poco F2 Pro, Poco X3 NFC či Poco M2. Nikdy sme sa však nedočkali predstavenia priameho nástupcu Pocophone F1 – Poco F2.

To sa ale, po troch rokoch, má zmeniť. Výrobca totižto na sieti Twitter zverejnil krátke video, v ktorom rekapituluje rok 2020. V tomto videu sa, okrem iného, na chvíľu objavil aj nápis “Thank you… for the F2”, teda poďakovanie za Poco F2. Na novinku upozornil server NoypiGeeks.

Čo môžeme očakávať?

Žiaľ, ohľadom špecifikácií, dizajnu či dátumu predstavenia nám spoločnosť zatiaľ neposkytla žiadne bližšie informácie. Očakáva sa však, že Poco F2 ponúkne čipset Snapdragon 732G od Qualcommu, AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a 4 250 mAh batériu s podporou pre rýchle a reverzné nabíjanie.

Časť výbavy by mala pripomínať Poco X3 NFC. Nie je teda vylúčené, že smartfón bude vybavený štvoricou fotoaparátov, konkrétne 64 Mpx hlavným snímačom obrazu, 8 Mpx širokouhlým objektívom, makro objektívom a hĺbkovým senzorom. Vpredu sa môže nachádzať 20 Mpx selfie fotoaparát. Okrem toho sa očakáva, že smartfón dorazí na trh s predinštalovaným rozhraním MIUI vo verzii 12.5.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 bude predstavený v decembri: Pozrite si prehľad základných špecifikácií!

Stále však ide len o špekulácie, a teda môže výbava smartfónu nakoniec vyzerať úplne inak. Všetko sa oficiálnou cestou dozvieme, dúfajme, už čoskoro.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať