Lepšie to už asi nebude: Cena Windows 10 klesla na 5 €!

Ak sa tento rok chystáš postaviť alebo vylepšiť si počítač či aktualizovať notebook, máme pre teba perfektnú ponuku.

Ak sa tento rok chystáš postaviť alebo vylepšiť si počítač či aktualizovať notebook, máme pre teba perfektnú ponuku. Obchod Keysoff.com spustil fantastickú novoročnú akciu, v ktorej môžete na operačnom systém Windows alebo kancelárskom balíku Office ušetriť až 90 %.

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, poďme rovno na najlepšie ponuky.

Zdroj: Keysoff

Windows 10 Pro (32/64 bit) za 7,27 €

Ideálny operačný systém pre väčšinu ľudí, ktorí chcú mať k dispozícii takmer všetku funkcionalitu. Súčasťou sú samozrejme všetky doterajšie, aj budúce aktualizácie.

Office 2019 Pro Plus za 28,27 €

Najnovší a pokrokový balík kancelárskych aplikácií. Nájdete v ňom základ ako Word, Excel, Powerpoint a ďalšie. Office 2019 funguje len na Windows 10, preto je ideálne spojiť tieto dve ponuky.

Office 2016 Pro Plus za 21,27 €

Síce starší, no stále schopný balík kancelárskych aplikácií fungujúci aj na starších verziách operačného systému Windows.

Windows 10 Pro (2 PC) za 11,27 €

Ak doma máte dva počítače alebo počítač a notebook, využiť môžete špeciálnu cenu, vďaka ktorej jedna licencia vychádza len na 5,60 €. Spojiť sa môžete aj s kamarátom či známym alebo si jednu nechať „do zálohy“.

K dispozícii sú aj ďalšie zaujímavé ponuky. Prinášame krátky prehľad.

Zľava 45 % s použitím kupónu ESS45

Zvýhodnené balíčky s 58 % zľavou – použite kupón ESS58

Ďalšie ponuky tiež s 58 % zľavou – použite kupón ESS58

Spoľahlivé nakupovanie

Keysoff.com je overeným obchodom, ktorý vám licencie zašle emailom do pár minút od zaplatenia. Nemusíte tak čakať a môžete inštalovať prakticky okamžite. Ak by sa náhodou po objednaní vyskytol nejaký problém, obrátiť sa môžete na zákaznícky servis, ktorý funguje 24/7. Kontaktovať ho môžete emailom na service@keysoff.com.

V spolupráci s Keysoff.

Total
38
Zdieľaní
Total
38
Zdieľať