Lepšie to už asi nebude: Cena Windows 10 klesla na 5 €!

(PR) Akcia sa nevzťahuje len na Windows 10.

0

Ak sa tento rok chystáš postaviť alebo vylepšiť si počítač či aktualizovať notebook, máme pre teba perfektnú ponuku. Obchod Keysoff.com spustil fantastickú novoročnú akciu, v ktorej môžete na operačnom systém Windows alebo kancelárskom balíku Office ušetriť až 90 %.

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, poďme rovno na najlepšie ponuky.

Zdroj: Keysoff

Windows 10 Pro (32/64 bit) za 7,27 €

Ideálny operačný systém pre väčšinu ľudí, ktorí chcú mať k dispozícii takmer všetku funkcionalitu. Súčasťou sú samozrejme všetky doterajšie, aj budúce aktualizácie.

Office 2019 Pro Plus za 28,27 €

Najnovší a pokrokový balík kancelárskych aplikácií. Nájdete v ňom základ ako Word, Excel, Powerpoint a ďalšie. Office 2019 funguje len na Windows 10, preto je ideálne spojiť tieto dve ponuky.

Office 2016 Pro Plus za 21,27 €

Síce starší, no stále schopný balík kancelárskych aplikácií fungujúci aj na starších verziách operačného systému Windows.

Windows 10 Pro (2 PC) za 11,27 €

Ak doma máte dva počítače alebo počítač a notebook, využiť môžete špeciálnu cenu, vďaka ktorej jedna licencia vychádza len na 5,60 €. Spojiť sa môžete aj s kamarátom či známym alebo si jednu nechať „do zálohy“.

K dispozícii sú aj ďalšie zaujímavé ponuky. Prinášame krátky prehľad.

Zľava 45 % s použitím kupónu ESS45

Zvýhodnené balíčky s 58 % zľavou – použite kupón ESS58

Ďalšie ponuky tiež s 58 % zľavou – použite kupón ESS58

Spoľahlivé nakupovanie

Keysoff.com je overeným obchodom, ktorý vám licencie zašle emailom do pár minút od zaplatenia. Nemusíte tak čakať a môžete inštalovať prakticky okamžite. Ak by sa náhodou po objednaní vyskytol nejaký problém, obrátiť sa môžete na zákaznícky servis, ktorý funguje 24/7. Kontaktovať ho môžete emailom na service@keysoff.com.

V spolupráci s Keysoff.