Neviete, čo si pozrieť? Netflix prichádza s novou funkciou, ktorá rozhodne za vás

Prezeráte si dostupné filmy či seriály na Netflixe, no neviete, čo vlastne chcete pozerať? Žiadny strach, služba má efektívne riešenie.

Určite sa aj vy z času na čas ocitáte v situácii, kedy si len tak prezeráte dostupné filmy či seriály na Netflixe, no pritom vôbec neviete, na čo máte chuť. Ide o bežnú dilemu, pre ktorú asi nikdy neexistovalo konkrétne riešenie.

Netflix však jedno také riešenie vymyslel. Obľúbená služba totižto prichádza s funkciou náhodného prehrávania. Na novinku upozornil server Android Community.

Možnosť náhodného prehrávania bola testovaná na vybranej skupinke užívateľov a stretla sa s veľmi pozitívnymi ohlasmi. V plnej verzii dostupnej pre všetkých by sa mala ukázať niekedy v prvej polovici tohto roku.

O všetko sa postará algoritmus

Funkcia bude dostupná prostredníctvom príslušného tlačidla, ktoré nájdete pod vašou profilovou fotografiou. Ak naň ťuknete, služba začne s náhodným prehrávaním dostupných seriálov či filmov. O výber sa postará algoritmus, ktorý bude vyhodnocovať výsledky na základe vašej histórie prehrávania. Do úvahy však má brať aj rozpozerané či naplánované snímky.

TIP REDAKCIE
Apple nestíha: iPhone 13 má problém s dopytom aj ponukou
av1
Foto: Pinterest

Pozeráte Netflix prostredníctvom aplikácie v TV? Skontrolujte si navigačný panel

Ak sledujete Netflix prostredníctvom aplikácie vo vašom televízore, je možné, že funkciu už máte k dispozícii dlhšie. Doposiaľ sa skrývala pod označením “Play Something”, po novom je však premenovaná na “Shuffle Play”. Nájsť ju môžete priamo pod tlačidlom “Home” na navigačnom paneli.

Ak ju na vašej TV neviete nájsť, stačí len počkať. S postupným sprístupňovaním náhodného prehrávania sa má začať v priebehu najbližších mesiacov.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať