AKTUÁLNE: Slovenská pošta nezvláda situáciu. V týchto dňoch zatvára všetky svoje pobočky!

Slovenská pošta reaguje na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu. Po tom, ako začiatkom týždňa informovala o obmedzeniach a meškaniach zásielok prináša ďalšie zlé správy.

Slovenská pošta reaguje na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu. Po tom, ako začiatkom týždňa informovala o obmedzeniach a meškaniach zásielok, prináša ďalšie zlé správy.

V dôsledku negatívneho vývoja pandemickej situácie budú všetky pobočky Slovenskej pošty počas nastávajúceho víkendu, t.j. sobota 9. januára 2021 a nedeľa 10. januára 2021, zatvorené,informuje v tlačovej správe.

Slovenská pošta ako jeden z konkrétnejších dôvodov uvádza mimoriadnu situáciu v okrese Nitra. Pošta tak chce umožniť svojim zamestnancom nechať sa otestovať.

Slovenská pošta zároveň v sobotu 9. januára 2021 jednorazovo pozastavuje sobotné doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 11.1.2021,“ upresnila hovorkyňa.

Koronavírus zasiahol infraštruktúru pošty

Pošta podľa najnovších informácií zaznamenáva nárast počtu zamestnancov, ktorí sú pozitívne testovaní na COVID-19 alebo ktorí musia zostať v izolácii. „Táto skutočnosť ovplyvňuje prevádzku pôšt a logistiku Slovenskej pošty, čo sa môže prejaviť v obmedzeniach otváracích hodín pre verejnosť ako aj pri lehotách doručovania zásielok,“ upozorňuje.

TIP REDAKCIE
Nad Slovenskom je jedovatý oblak: SHMÚ hovorí o tom, čo nás čaká

Slovenská pošta medzi obmedzeniami spomína predĺženie doručovacej lehoty zásielok, ako aj Zákaznícke centrum (infolinka 0850 122 413). Obmedzenie fungovania infolinky znamená, že sa na poštu dovoláte len v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod.

Total
58
Zdieľaní
Total
58
Zdieľať