Oficiálna aplikácia prezradila vzhľad ciferníkov nových hodiniek a náramku od OnePlus

Spoločnosť OnePlus sa pripravuje na predstavenie svojich prvých nositeľných zariadení na zápästie. Čoskoro spoznáme cenovo dostupný fitness náramok a inteligentné hodinky.

Spoločnosť OnePlus sa pripravuje na predstavenie svojich prvých nositeľných zariadení na zápästie. Čoskoro spoznáme cenovo dostupný fitness náramok, pre náročnejších zákazníkov si výrobca pripravil inteligentné hodinky.

Existencia zariadení OnePlus Band a OnePlus Watch je istá. Po podrobnostiach, ktoré zverejnili niektorí informátori, príchod nových zariadení nadobro potvrdzuje oficiálna aplikácia OnePlus Health.

Vývojári ju už stihli publikovať v obchode Google Play, vďaka čomu sa dozvedáme ďalšie detaily. Podľa AndroidPolice je aplikácia takmer identická s apkou HeyTap od Oppo.

Foto: XDA

Autori zo serveru XDA z jej zdrojového kódu vytiahli ciferníky a pár animácií. Môžeme si tak spraviť lepšiu predstavu o dizajne oboch noviniek.

Obrazový materiál potvrdzuje, že OnePlus Band bude vybavený kompaktným úzkym displejom rovnako ako jeho hlavná konkurencia, náramok Mi Band od Xiaomi. OnePlus Watch zase vyhovejú tým používateľom, ktorí pri hodinkách preferujú klasický okrúhly ciferník.

Foto: XDA
Foto: XDA

Ako sme sa dozvedeli už skôr, OnePlus Band by nemal stáť viac ako 40 dolárov. Za túto sumu zákazníci dostanú 1,1-palcový OLED displej, odolnosť voči vode a prachu, 14-dňovú výdrž na jedno nabitie, monitorovane spánku, srdcovej frekvencie a nasýtenia krvi kyslíkom, ako aj 13 vyhradených športových režimov.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: 4ka zverejnila vianočnú ponuku na rok 2021. Zlacňuje služby aj telefóny!

Náramok by mal byť predstavený 11. januára na trhu v Indii. Hodinky OnePlus Watch budú pravdepodobne predstavené o niečo neskôr. Používať by mali operačný systém Wear OS od Google.

   

Viac detailov v tejto chvíli nepoznáme, no je jasné, že hodinky ponúknu obdobné zdravotno-športové funkcie ako mnohá konkurencia.

Dopyt po nositeľných zariadeniach na trhu naďalej stúpa, nie je preto prekvapením, že sa do tohto segmentu púšťa aj OnePlus. So smartfónmi to vie, snáď to bude platiť aj o hodinkách a náramku.

Porovnajte si ceny Xiaomi Mi Band 5 u slovenských predajcov:

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať