sony

Hľadáte tie najlepšie slúchadlá? Z týchto 7 tipov si vyberiete tie svoje

Slúchadlá sú jedným z najobľúbenejších doplnkov k vášmu smartfónu alebo počítaču. Prostredníctvom nich si môžete hudbu vypočuť v kvalitnejšej reprodukcii, ako prostredníctvom vstavaných reproduktorov vášho zariadenia.

Slúchadlá sú jedným z najobľúbenejších doplnkov k vášmu smartfónu alebo počítaču. Prostredníctvom nich si môžete hudbu vypočuť v kvalitnejšej reprodukcii, ako prostredníctvom vstavaných reproduktorov vášho zariadenia.

Ponúkajú komfort vypočuť si obľúbené playlisty, sledovať filmy, seriály alebo videá v súkromí a bez vyrušovania okolia. Aby bol výber jednoduchší, ponúkame prehľad tých najlepších slúchadiel z Pricemanie, ktoré sa hodia na každú situáciu.

Overená klasika: Koss Porta Pro 

Koss Porta Pro je nestarnúca, až ikonická klasika. Unikátny dizajn prešiel vývojom niekoľkých rokov. Fakt, že ide stále o obľúbené a vyhľadávané slúchadlá nie je vôbec prekvapením. Prvý model týchto slúchadiel uzrel svetlo sveta už v roku 1984 a odvtedy prinášajú kvalitnú reprodukciu zvuku a pohodlie pri nosení. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 15 až 25 000 Hz a skreslenie predstavuje iba 0,2%. Sú ideálne aj na dlhodobé počúvanie, teda aj na cestovanie alebo pri práci.

Koss Porta Pro

Porovnať ceny Koss Porta Pro 

Ideálne na hudbu: Marshall Major II

Značka Marshall má vynikajúce meno nielen medzi hudobníkmi, ale aj fanúšikmi dobrej hudby. Druhá generácia obľúbených slúchadiel prináša vylepšenia nielen v oblasti ergonómie. Odnímateľný kábel a 3,5 mm vstupy na oboch stranách umožnia vybrať si stranu podľa vlastnej preferencie na pripojenie kábla. Rovnako umožnia zdieľať hudbu s vašimi priateľmi. Integrovaný mikrofón s ovládaním umožňuje uskutočňovať hovory a prepínať skladby bez nutnosti vybrať smartfón z vášho vrecka. Nová generácia prináša hlbšie basy a čistejšie výšky. 

Marshall Major II 1

Porovnať ceny Marshall Major II

Bezdrôtové: Sony WH-1000XM3 

Zbavte sa káblov a ponorte sa do hĺbky ticha s novými slúchadlami od Sony. Aktívne potláčanie zvuku a možnosť regulácie okolitého ruchu, poskytuje ničím nerušený hudobný zážitok. Vysoká kvalita prenášaného zvuku a pohodlný dizajn slúchadiel ich predurčuje na používanie v lietadle, aute (ako pasažier) alebo inej forme cestovania. Rovnako ich oceníte aj pri práci v open space kancelárii. Batéria vydrží 30 hodín počúvania a len 10 minútové nabíjanie vám poskytne až 5 hodín ďalšej výdrže. 

Sony WH 1000XM3

Porovnať ceny Sony WH-1000XM3

Nielen k iPhone: Apple AirPods Pro

Nová generácia slúchadiel od Apple s ikonickým dizajnom, prešla niekoľkými vylepšeniami. Vďaka dizajnu pohodlne padnú do uší. Spoľahnúť sa môžete na aktívne odhlučnenie a nastavenie priepustnosti podľa vlastnej preferencie. Dlhá výdrž na jedno nabitie vám ponúkne komfort pri cestovaní alebo pri práci. Vďaka integrovanému mikrofónu sa výborne hodia na vybavovanie telefonátov alebo účasť na videokonferenciách.

AppleAirPods Pro

Porovnať ceny Apple AirPods Pro  

Pre herných fanatikov: Razer Nari Ultimate

Doprajte si dokonalý herný zážitok s novými slúchadlami Razer Nari Ultimate. Pohodlné slúchadlá, s ktorými môžete počúvať hudbu niekoľko hodín v úplnom pohodlí. Výdrž batérie až 24 hodín a jednoduché nabíjanie ocení každý skutočný hráč. Slúchadlá majú integrované ovládanie hlasitosti. Uzavretý dizajn ponúka izoláciu od okolitých ruchov. Mikrofón zabezpečí vysokú kvalitu pri komunikácii s vašimi spoluhráčmi.

Razer Nari Ultimate

Porovnať ceny Razer Nari Ultimate

Pre domácu karanténu: Jabra Evolve 40 Duo

Zabezpečte si kvalitný zvukový prenos pri práci alebo inšpiratívnu hudbu so slúchadlami Jabra Evolve 40 Duo. Tieto slúchadlá sú ako stvorené na prácu z domu. Či už na vybavovanie telefonátov alebo účasti na mítingoch či telefonických konferenciách. Počúvanie hudby môžete prerušiť a prijať hovor prostredníctvom Skype for Bussiness alebo Lync PC. Slúchadlá obsahujú funkciu JICT (Jabra Intelligent Call Transfer), vďaka ktorej môžete hovor presmerovať na váš inteligentný telefón. 

Jabra Evolve 40 Duo

Porovnať ceny Jabra Evolve 40 Duo

Náš tip k mobilu aj na doma: Xiaomi Mi AirDots

Spoločnosť Xiaomi už dlhodobo prináša cenovo dostupné a kvalitné výrobky. Inak tomu nie je ani pri slúchadlách Xiaomi Mi AirDots. Skutočne bezdrôtové slúchadlá, ktoré využijete pri práci, cvičení alebo vybavovaní telefonátov. Výborne padnú do ucha a vďaka ich nízkej váhe ich v ušiach ani nebudete cítiť. Elegantná krabička, ktorá slúži ako nabíjacia stanica, sa zmestí do vrecka alebo tašky a nezaberie takmer žiadne miesto. Pri maximálnom výkone vydržia hrať nepretržite až 4 hodiny.

Xiaomi Mi AirDots

Porovnať ceny Xiaomi Mi AirDots

Total
5
Zdieľaní