Fallout sa dostane na obrazovky ako TV seriál. Vysielať ho bude Amazon Prime Video

Ktorý hráč by nepoznal Fallout, známu post-apokalyptickú hru, ktorej prvý diel vyšiel ešte v roku 1997. Za posledných 20 rokov vzniklo niekoľko pokračovaní

Ktorý hráč hier by nepoznal Fallout, známu post-apokalyptickú hru, ktorej prvý diel vyšiel ešte v roku 1997. Za posledných 20 rokov vzniklo niekoľko pokračovaní hry. Tým zatiaľ posledným bol Fallout 76 z roku 2018.

Fanúšikov hry určite poteší informácia o pripravovanom televíznom seriáli na motíve Fallout, ktorý bude vysielať služba Amazon Prime Video. Hru na seriál premení spoločnosť Kilter Films, za ktorou stoja Jonathan Nolan a Lisa Joy.

Ak vám tieto mená nič nehovoria, ide o osoby, ktoré stvorili úspešný seriál Westworld. Seriál je inšpirovaný rovnomenným filmom zo 70. rokov, ktorý režíroval Michael Crichton. Súčasný Westworld má v ponuke video služba HBO GO.

Prvá upútavka na seriál Fallout zverejnená na Twitteri.

Na produkcii seriálu budú s Jonathanom Nolanom a Lisou Joy spolupracovať aj tvorcovia z Bethesda Softworks (vývojár hry Fallout), napríklad výkonný producent Todd Howard.

Seriálové/filmové adaptácie video hier si nie vždy potykajú s úspechom a množstvom pozitívnych recenzií. Že to ale môže byť aj naopak dokazuje seriál Zaklínač (Witcher), ktorý sa teší vysokým hodnoteniam.

TIP REDAKCIE
Samsung reorganizuje, mobily a spotrebnú elektroniku zlúči pod jednu strechu

Je však pravdou, že predlohou pre túto fantasy snímku bola hlavne knižná séria od Andrzeja Sapkowskeho, čo nakoniec platí aj o video hre.

Kedy sa TV seriál Fallout v službe Amazon Prime Video objaví zatiaľ nevieme. Rovnako si musíme počkať na obsadenie a ďalšie podrobnosti. Na seriál sa ale určite tešíme. Snáď bude stáť za to.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať