Tesco mobile: Noví zákazníci dostanú k SIM karte Bodka dvojnásobok úvodného kreditu

Operátor Tesco mobile si pre svojich zákazníkov pripravil vianočný bonus v podobe dvojnásobného úvodného kreditu k SIM karte Bodka, na ktorý sa môžu tešiť noví zákazníci. 

Operátor Tesco mobile si pre svojich zákazníkov pripravil vianočný bonus v podobe dvojnásobného úvodného kreditu k SIM karte Bodka, na ktorý sa môžu tešiť noví zákazníci. 

Bonus 2x viac kreditu k novej SIM karte Bodka môžu zákazníci získať od 16. novembra 2020 do 31. januára 2021 s kupónom z mobilnej aplikácie Tesco Clubcard.

Dvojnásobok kreditu pre nových zákazníkov funguje popri ďalšom tohtoročnom benefite – dvojnásobku dát, ktorý operátor odštartoval v septembri (viac info TU). Vďaka nemu získavajú verní aj noví zákazníci za dobitie kreditu dvojnásobok dát vo svojom mesačnom internetovom balíčku.

Ak napríklad zákazník využíva balíček Internet 1500 so základným objemom 1 500 MB, každý mesiac získa okamžite po dobití kreditu ďalších 1 500 MB bonusových dát navyše. Ide o časovo neobmedzený nový benefit SIM karty Bodka.

Som nový zákazník, ako získam vianočný bonus?

Zákazník v mobilnej aplikácii Tesco Clubcard nájde špeciálny kupón, ktorý si môže uplatniť pri kúpe SIM karty Bodka od 16. novembra 2020 do 31. januára 2021 v predajniach Tesco. Kupón je potrebné naskenovať v nákupe spolu so SIM kartou a zákazníckou kartou Clubcard.

Vďaka kupónu zákazník získa extra 195 Clubcard bodov, ktoré majú hodnotu 1,95 eura a za ktoré si neskôr môže cez službu Dobitie z Clubcard navýšiť kredit až o sumu 3,90 eura. Okrem úvodného kreditu 3,90 eura na samotnej SIM karte tak zákazník získava aj ďalších 3,90 eura kreditu navyše.

Foto: Tesco mobile

Služba Dobitie z Clubcard umožňuje členom vernostného programu Tesco Clubcard premeniť peňažné poukážky získané za nazbierané body na kredit Tesco mobile, ktorý im operátor navyše zdvojnásobí.

Koľko dát a kreditu zadarmo získajú zákazníci Tesco mobile?

Príklad – v pondelok 16. novembra 2020 si zákazník kúpi v predajni Tesco predplatenú SIM kartu Bodka za 3,90 eura. Pri platení použije špeciálny kupón z aplikácie Clubcard. Vďaka kupónu zákazník na svoje Clubcard konto získa 195 bonusových bodov.

Tieto body sa mu v najbližšom Clubcard vyúčtovaní premenia na peňažné poukážky v hodnote 1,95 eura, za ktoré si môže dobiť kredit v dvojnásobnej hodnote 3,90 eura.

Ak si zákazník navyše aktivuje ľubovoľný mesačný balík dát 500 MB, 1 500 MB alebo 3 000 MB, pri najbližšom dobití kreditu automaticky získa ďalších 500/1 500/3 000 MB navyše.

Zdvojnásobenie dát si takýmto spôsobom môže uplatniť každý mesiac. Zákazníci Tesco mobile si môžu svoju predplatenú kartu dobiť pohodlne a bezpečne z domova aj na www.tescomobile.sk/dobijanie alebo cez mobilnú aplikáciu Môj Tesco mobile pre OS Android.

V mobilnej aplikácii okrem dobitia kreditu môžu zákazníci spravovať aj väčšinu služieb bez návštevy predajne či volania na zákaznícku linku.

Total
37
Zdieľaní
Total
37
Zdieľať