Ghost of Tsushima oslavuje: Od vydania sa predalo už viac ako 5 miliónov kópií!

Titul Ghost of Tsushima známy pre svoj otvorený svet, záživné súboje a špičkový príbeh sa po len pár mesiacoch od debutu teší obrovskému úspechu.

Titul Ghost of Tsushima známy pre svoj otvorený svet, záživné súboje a špičkový príbeh sa len po pár mesiacoch od debutu teší obrovskému úspechu. Predalo sa ho už totiž viac ako 5 miliónov kópií.

Ako už upozornil server Wccftech, táto informácia pochádza priamo od Sony. Zmienka o dosiahnutí tohto významného míľniku sa prvýkrát objavila v správe od New York Times.

Tituly ako Ghost of Tsushima sú jedným z hlavných dôvodov úspechu PlayStation 4

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je aktuálna generácia konzol od Sony (PlayStation 4) úspešnejšia ako tá predošlá (PlayStation 3), má byť práve obrovská popularita exkluzívnych herných franšíz ako God of War či Ghost of Tsushima.

Jeden mesiac, jeden milión

Čo sa týka God of War, toho sa predalo už viac ako 51 miliónov kópií. Ghost of Tsushima sa síce podarilo predať “len” 5 miliónov kópií, no treba si uvedomiť, že tento titul vyšiel ešte len v júli. Ak si to prerátame, vychádza to zhruba 1 milión predaných kópií na mesiac.

A niet sa čomu čudovať. Hra toho ponúka skutočne veľa. Jednou z horúcich noviniek je multiplayerový režim Legends, ktorý hráčom ponúka na výber zo samurajov štyroch rôznych tried, nové misie a mnoho ďalšieho.

Zahráte si ju aj na PlayStation 5

Hra Ghost of Tsushima je aktuálne dostupná na PlayStation 4 po celom svete. Zahrať si ju však budete môcť aj na novej PlayStation 5, a to nielen na krajšej grafike, ale aj pri vyššom snímkovaní.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať