Používate YouTube Music? Služba už onedlho získa túto šikovnú funkciu

Nadchádzajúcim vylepšením služby YouTube Music je možnosť zdieľať práve prehrávanú pesničku ako príbeh na Instagrame či Snapchate.

Asi už môžeme s kľudom prehlásiť, že službe Play Music definitívne odzvonilo. Ak ju otvoríte, zobrazí sa vám oznam, že služba končí, no môžete prejsť na jej priameho nástupcu, platformu YouTube Music.

Youtube Music je na trhu s hudobnými aplikáciami stále akýmsi zelenáčom. Postupne však získava stále viac a viac funkcií, vďaka čomu sa teší stále väčšej a väčšej popularite.

Nadchádzajúcim vylepšením, ktorého implementáciu nepochybne ocení väčšina užívateľov, je možnosť zdieľať práve prehrávanú pesničku ako príbeh na Instagrame či Snapchate.

Funkcionalita je pritom podobná ako v prostredí služby Spotify. Stačí vám ťuknúť na sekciu pre zdieľanie a následne už len vybrať možnosť. A to je celé.

Novinka však zatiaľ nie je úplne funkčná. Ak sa totižto rozhodnete využiť jednu z čerstvo pridaných možností, celá aplikácia spadne, informuje 9to5Google.

Niet však pochýb, že Google na nej stále usilovne pracuje. Jej stabilnej verzie by sme sa mohli dočkať už čoskoro. Žiaľ, presný dátum nepoznáme.

Ako to bude celé vyzerať?

Rovnako si nie sme istí, ako bude toto zdieľanie vyzerať po vizuálnej stránke. Keď sa pozrieme na Spotify, príbehy vždy obsahujú náhľad na obal albumu, názov interpreta a, samozrejme, názov pesničky.

Či to bude takto (alebo podobne) vyzerať aj pri YouTube Music je v tomto momente otázne. Na odpoveď však už zrejme nebudeme dlho čakať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať