Autori Hitmana pracujú na novej hre. Ponúknu originálny príbeh agenta Jamesa Bonda

Autori zo štúdia IO Interactive, ktoré stojí za hrami Hitman alebo Kane & Lynch, vyvíjajú novú hru. Tá by mala potešiť fanúšikov neohrozeného agenta 007.

Autori zo štúdia IO Interactive, ktoré stojí za hrami Hitman alebo Kane & Lynch, vyvíjajú novú hru. Veľa detailov známych nie je, no ich nová hra by mala potešiť všetkých fanúšikov neohrozeného agenta 007.

Autori z dánskeho herného štúdia uvádzajú, že hru vyvíjajú pre „moderné systémy a platformy“. IO Interactive na hre spolupracuje s produkčnou spoločnosťou EON a známym štúdiom Metro Goldwyn Mayer.

Tvorcovia v novej hre s Jamesom Bondom sľubujú hráčom úplne nový a originálny príbeh. Šéf IO Interactive Hakan Abrak označil avizovaný titul ako „najambicióznejšiu hru v histórii nášho štúdia.“

Štúdio vydalo svoju poslednú hru v roku 2018. Išlo o titul Hitman 2. Ďalšieho pokračovania by sme sa mali dočkať v roku 2021. Autori neprezradili, kedy približne bude nová hra s Jamesom Bondom, zatiaľ pracovne označená ako „Project 007“, dostupná.

Tak skoro sa jej ale asi nedočkáme, keďže spoločnosť stále hľadá talenty, ktoré sa budú na jej vývoji podieľať.

Pozrieť si ale môžeme prvý trailer, ktorý toho síce veľa (nič) neprezrádza, no už krátko po zverejnení nazbieral množstvo komentárov a kladných reakcií. Snáď autori Hitmana nesklamú.