Virtuálna realita vo vašej obývačke: Pozrite sa na svet inými očami

Jedna z najväčších spoločností na zážitky Adrop prichádza na slovenský a český trh s novinkou – požičovňou virtuálnej reality.

Jedna z najväčších spoločností na zážitky Adrop prichádza na slovenský a český trh s novinkou – požičovňou virtuálnej reality. V spolupráci s technologickými spoločnosťami Vrgineers a Quanti môžete zažiť virtuálnu realitu aj u vás doma. Zážitkový balíček #VRpreTeba si priaznivci netradičnej zábavy vedia zapožičať na webe Adrop.sk už na jeden deň.

Zdroj: YouTube Adrop.sk

Túžite liezť po skalách v prostredí ázijského zálivu, prejsť misiu so špeciálnou jednotkou, či maľovať trojrozmerné obrazy? To všetko môžete zažiť v pohodlí svojej obývačky. #VRpreTeba je ideálnym riešením pre všetkých nadšencov budúcnosti, na veselé večery s priateľmi a rodinou, či na osobnú psychohygienu. Sú v nej nainštalované rozmanité VR hry, ako sú Fruit Ninja, SuperHot v Matrix štýle až po celosvetovo najúspešnejšiu hru Beat Saber (mimochodom s česko-slovenskými koreňmi), ktorá vyhrala herné Oscary – The Game Awards, a zlákala na spoluprácu populárne hudobné skupiny, ako je Green Day a Linkin Park, a exkluzívnymi skladbami tu prispel aj známy producent Timbaland.

Zdroj: Adrop.sk

Virtuálne zážitky pre všetkých

„Samotné nasadenie okuliarov vás prenesie na akékoľvek miesto na planéte a dovolí vám zažiť nevídané,” tvrdí Rostislav Peníška, konateľ spoločnosti Adrop.sk. Single večer, teambuilding alebo aj väčší event môžete urobiť výnimočnejším s okuliarmi virtuálnej reality. „Zásadným aspektom, ktorý pomôže dostať virtuálnu realitu do každej rodiny, je možnosť pripojiť VR k televízii a zdieľať s ostatnými v miestnosti priebeh hry,” dodáva R. Peníška.

Zdroj: Adrop.sk

Sada VR pre Teba príde po objednaní záujemcovi domov so všetkým potrebným k nastaveniu a jednoduchému zapojeniu virtuálnej reality. Bez zbytočných káblov a špeciálnych technologických zdatností je VR headset Oculus Quest pripravený k okamžitému použitiu. Navyše vďaka špeciálnym vstavaným snímačom máte s VR okuliarmi a ovládačmi Oculus Touch pocit akoby boli vaše pohyby vo virtuálnej realite skutočné.

Jednotka v technologickej kvalite

Za špičkovou technológiou zážitku z virtuálnej reality stoja Vrgineers v spolupráci s vývojovou spoločnosťou Quanti. „Jedným z našich cieľov bolo odstrániť problémy spojené s nastavením VR technológie a priniesť zákazníkom skvelý zážitok, ktorý bude tzv. Plug & Play – teda fungujúci okamžite po zapojení,” opisuje Marek Polčák, CEO spoločnosti Vrgineers, ktorá vyvíja profesionálny headset pre VR a radí sa k celosvetovým špičkám v odbore. „Veríme, že vo virtuálnej realite je budúcnosť. Našou snahou je sprístupňovať nové technológie ľuďom v čo najzrozumiteľnejšie forme, aby boli ľahko využiteľné, a veríme, že práve VR pre teba je tou správnou cestou,” hovorí Václav Podlipný, šéf českej softvérovej ​​a hardvérovej ​​firmy Quanti.

Zdroj: Adrop.sk

Presvedčte sa o kvalitných službách Adrop.sk na vlastnej koži a na vlastné oči. Virtuálny zážitok #VRpreTeba si môžete zapožičať už za 75,00 €/deň, alebo 115,00 €/2 dni. Viac informácií o produkte, hrách VR a možnostiach požičania nájdete na www.adrop.sk.

TIP REDAKCIE
Ruská centrálna banka chce zakázať kryptomeny, vraj ohrozujú blaho ľudu
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať