Samsung prináša najlepšie funkcie z Galaxy Z Fold 2 do pôvodného Galaxy Fold

Užívatelia originálnej verzie sa tak môžu tešiť na podporu pre funkcie ako App Pair, Capture View, Dual Preview či Samsung DeX.

Samsung prináša časť funkcií, ktorými disponuje nový Galaxy Z Fold 2, do pôvodného Galaxy Fold. Užívatelia originálnej verzie sa tak môžu tešiť na podporu pre App Pair, Capture View či Dual Preview. Na novinku upozornil server GSMArena.

App Pair umožňuje užívateľovi mať súčasne otvorené a zobrazené až tri aplikácie. K tejto funkcii je možné sa dostať prostredníctvom bočného panelu. Výrobca taktiež aktualizoval aj funkciu Multi-Active Window, ktorá umožňuje horizontálne usporiadanie.

Ďalšou skvelou novinkou, ktorú Samsung prináša do pôvodného Galaxy Fold, je Samsung DeX. Táto funkcia sprístupňuje možnosť prepojenia smartfónu s inteligentnými TV, pričom Fold bude slúžiť ako dotykový ovládač.

Vylepšení sa dočkali aj fotoaparáty. Galaxy Fold po novom disponuje funkciou Auto Framing, ktorá automaticky približuje alebo odďaľuje obraz v závislosti od počtu objektov či osôb nachádzajúcich sa v zábere.

V súvislosti s fotoaparátmi samozrejme nesmieme zabudnúť ani na podporu pre Dual Preview, čo je funkcia, ktorá zobrazí náhľad snímaných fotografií na vonkajšom aj vnútornom displeji smartfónu. Rovnako to funguje aj s videami.

Zdroj: Samsung

Funkcia Capture View sprístupňuje užívateľovi možnosť rozdeliť hlavnú obrazovku smartfónu na dve časti. Na ľavej je zobrazený prehľad posledných piatich fotografií či videí, na pravej zase tradičné rozhranie fotoaparátu, ktoré ukazuje, ako bude vyzerať ďalšia snímka.

Zdroj: Samsung

Samsung svoj pôvodný Fold obohatil aj o režim Single Take či možnosť snímať kvalitné selfie fotografie prostredníctvom hlavného snímača. Na záver, cez režim Pro Video je po novom možné nahrávať videá v pomere strán 21 : 9 pri snímkovaní 24 FPS.

Zdroj: Samsung

Novinky sa však netýkajú len funkcií pre zvýšenie produktivity či spríjemnenia zážitku pri používaní fotoaparátu. Vylepšenia prichádzajú aj do oblasti Wi-Fi. Galaxy Fold totiž po novom dokáže zdieľať heslá od Wi-Fi a taktiež sledovať rýchlosti najbližších Wi-Fi sietí.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať