google pixel 4

POTVRDENÉ: Google 30. septembra predstaví svoje najnovšie smartfóny!

Google nedávno začal s posielaním pozvánok na svoje blížiace sa podujatie, počas ktorého ukáže svoj najnovší hardvér.

Google nedávno začal s posielaním pozvánok na svoje blížiace sa podujatie, počas ktorého ukáže svoj najnovší hardvér. Konať sa má už 30. septembra o 20:00 nášho času. Na novinku upozornil server Android Authority.

Konkrétne by sa nám počas podujatia mali ukázať dva nové smartfóny, a to 5G variant nedávno predstaveného Pixel 4a a Pixel 5, nástupca minuloročného Pixel 4. To však nie je všetko. Na pozvánke totiž jasne stojí, že spoločnosť plánuje predstaviť aj nový inteligentný reproduktor a Chromecast.

Zdroj: Google

Keďže práve zažívame nie práve najlepšie časy, je isté, že celé podujatie sa bude konať online. Dobrou správou je, že sa nebude schovávať za žiadnymi poplatkami, a tak ho budú môcť sledovať úplne všetci. Konať sa bude 30. septembra o 20:00.

Nový Chromecast a inteligentný reproduktor

Google nám má počas podujatia predstaviť svoj nový Chromecast. Podľa všetkého však nebude mať podobu, na akú sme boli zvyknutí doposiaľ. Zdroj uvádza, že môže ísť o Android TV zariadenie, ktoré je aktuálne známe len ako “Sabrina”.

TIP REDAKCIE
Garmin predstavil hodinky Fenix 7, model Epix 2 osloví OLED displejom

Čo sa týka inteligentného reproduktora, s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o vylepšenú verziu Google Home, reproduktora, ktorý Google vydal pár rokov dozadu. Taktiež sa špekuluje, že jeho názov bude obsahovať slovo “Nest”. Má tak lepšie zapadnúť medzi už existujúce produkty ako Google Nest Hub, Google Nest Mini apod.

Google väčšinou sprístupňuje možnosť predobjednávky hneď v deň predstavenia, čo znamená, že všetky predstavené produkty si zrejme budete môcť predobjednať už 30. septembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať