Novinky od Huawei: VIP servis, navigácia Sygic zadarmo alebo súťaž o Huawei P40

Spoločnosť Huawei si pripravila pre slovenských zákazníkov pár letných noviniek. Využiť môžete nadštandardný servis, ku kúpe smartfónu získate kvalitnú navigáciu alebo môžete vyhrať vlajkovú loď Huawei P40.

Spoločnosť Huawei si pripravila pre slovenských zákazníkov pár letných noviniek. Využiť môžete nadštandardný servis, ku kúpe smartfónu získate kvalitnú navigáciu alebo môžete vyhrať vlajkovú loď Huawei P40.

VIP servis je určený pre zákazníkov, ktorí si zakúpia jeden z takzvaných AG smartfónov Huawei. Ako už vieme, ide o zariadenia, v ktorých nahrádzajú mobilné služby od Google vlastné riešenia výrobcu.

Medzi AG smartfóny patrí napríklad Mate 30 Pro, séria P40 alebo cenovo dostupnejšie novinky označené ako Y5p a Y6p.

VIP servis

Bezprostredne po kúpe AG smartfónu zákazník dostane špeciálnu podporu priamo v predajni. Predajca pomôže so skopírovaním dát zo starého telefónu prostredníctvom nástroja Phone Clone či inštaláciou ďalších aplikácií.

Taktiež pomôže vysvetliť, aký je rozdiel medzi AG smartfónom a staršími modelmi Huawei.

VIP servis dostanete automaticky ku kúpe ktoréhokoľvek AG smartfónu Huawei v predajniach operátorov Orange a O2. Službu tiež poskytuje predajca NAY, píše výrobca v tlačovej správe.

Regionálny manažér spoločnosti Huawei Thomas Liu uviedol, že sa na Slovensku predalo už niekoľko tisíc AG smartfónov. Prostredníctvom VIP servisu chcú zákazníkom zabezpečiť čo najhladší prechod na nový smartfón.

Ďalšou novinkou je doživotná licencia pre navigáciu Sygic s mapovými podkladmi pre celú Európu. Tento bonus získajú tí zákazníci, ktorí si zakúpia smartfón Huawei P40 Lite vo farbe Crush Green (recenzia TU).

TIP REDAKCIE
Huawei Watch GT 3 prichádzajú na Slovensko: Takéto sú veľkosti, ceny a bonus navyše

Akcia platí výhradne u operátora Telekom pre prvých 300 zákazníkov.

VIP servis
Foto: Sygic

Pre aktiváciu licencie si musíte stiahnuť aplikáciu Sygic z obchodu Huawei AppGallery. Následne navštívite activate.sygic.com, kde budete postupovať podľa zobrazených inštrukcií. Po stlačení tlačila „Aktivovať” si následne jednoducho zvolíte mapy, ktoré chcete stiahnuť.

Pre stiahnutie aplikácie a máp odporúčame pripojenie cez Wi-Fi.

Súťaž o Huawei P40

Huawei chce v rámci kampane #YourHuaweiYourStyle upriamiť pozornosť na zaujímavé aplikácie v obchode AppGallery. Dvoch „objaviteľov”, ktorí nájdu v tomto obchode zaujímavé aplikácie vyzdvihujúce ich životný štýl, odmení smartfónom Huawei P40.

Vybrať si môžete zo šiestich rôznych oblastí: rodičovstvo, šport, móda, cestovanie, tanec alebo hry.

Foto: Instagram/huaweimobileczsk

Pre zapojenie sa do súťaže stačí lajknúť súťažný príspevok na Facebooku (TU) a Instagrame (TU) a do komentára napísať, ktorá aplikácia z AppGallery najlepšie sedí vášmu životnému štýlu.

Súťaž prebieha do 19. júla 2020 do polnoci. Výrobca potom vyžrebuje jedného výhercu na Facebooku a jedného na Instagrame. Víťazov bude Huawei kontaktovať po skončení súťaže.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať