VIDEO: Takto vyzerá Xiaomi Mi 10 Ultra so 120 W nabíjaním a 120 Hz displejom!

Xiaomi už dnes predstaví svoju novú vlajkovú loď. Reč je, pochopiteľne, o Mi 10 Ultra, špičkovom smartfóne nabitom tými najpokročilejšími technológiami.

Xiaomi už dnes predstaví svoju novú vlajkovú loď. Reč je, pochopiteľne, o Mi 10 Ultra, špičkovom smartfóne nabitom tými najpokročilejšími technológiami.

O Xiaomi Mi 10 Ultra sme toho síce počuli už dosť, no stále sme mali v určitých oblastiach značné medzery. To sa ale teraz, tesne pred oficiálnym debutom, mení. Chystaná vlajková loď sa totiž objavila na unboxing videu.

Na videu, na ktoré upozornila publikácia Gizmochina, môžeme vidieť, že krabica, v ktorej smartfón prichádza, obsahuje 120 W nabíjačku, tradičný USB-C kábel, USB-C kábel s 3,5 mm jackom a transparentné puzdro.

Čo ponúkne výbava?

Čo sa týka špecifikácií, Xiaomi Mi 10 Ultra dorazí so zahnutým 6,67-palcovým AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a kruhovým výrezom pre selfie fotoaparát. Jedna z predikcií je teda vyvrátená – Mi 10 Ultra nebude prvým smartfónom s foťákom pod displejom. Bude však vybavený novou generáciou snímača odtlačkov prstov pod displejom.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 neostane sám: Výrobca okrem vlajkovej lode predstaví aj odľahčený model

Vyzerá to, že video zobrazuje keramický variant s 12 GB operačnej pamäte a 256 GB interného úložiska. Interiér ďalej obsahuje čipset Snapdragon 865 s taktom 2,84 GHz a dve batérie s kapacitou 2 180 mAh (spolu 4 500 mAh), ktoré podporujú až 120 W drôtové a 55 W bezdrôtové nabíjanie.

Mi 10 Ultra dorazí so štvoricou zadných fotoaparátov s 12 až 120 mm ohniskovou vzdialenosťou. Presná konfigurácia zatiaľ nie je známa. Vieme však, že zostava obsahuje periskop s podporou pre až 120-násobné priblíženie.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať