Xiaomi Mi 10 Ultra sa vďaka 120 W nabíjaniu dokáže z 0 % na 100 % nabiť za 23 minút

Xiaomi oslavuje svoje 10. narodeniny vo veľkom štýle. Spoločnosť na trh uvádza vlajkovú loď Mi 10 Ultra, ktorá je „Ultra“ skutočne vo všetkých smeroch.

Xiaomi oslavuje svoje 10. narodeniny vo veľkom štýle. Spoločnosť na trh uvádza vlajkovú loď Mi 10 Ultra, ktorá je „Ultra“ skutočne vo všetkých smeroch. Celkovú výbavu sme zhrnuli v samostatnom článku, no pár údajov nás zaujalo viac než ostatné.

Prvým je jeho 48 Mpx hybrid zoom fotoaparát s možnosťou priblíženia až 120x, ktorému spoločnosť robí hlavný 48 Mpx senzor, 20 Mpx ultraširokouhlý a 12 Mpx portrétový senzor.

Tým druhým údajom je výkon nabíjačky, ktorú Xiaomi pribaľuje k telefónu. V krabičke si totiž budúci majitelia nájdu 120 W nabíjačku, čo je absolútny rekord spomedzi všetkých výrobcov.

Xiaomi Mi 10 Ultra disponuje objemnou 4 500 mAh batériou, ktorá je schopná pracovať s výkonom nabíjania 120 W cez kábel, resp. 50 W bezdrôtovo a 10 W pri reverznom nabíjaní. Čo to ale znamená v praxi?

TIP REDAKCIE
Smutná rozlúčka: Samsung vraj budúci mesiac vyrobí posledný model Galaxy Note

Za 5 minút nabíjania sa telefón pri nabíjací cez kábel z 0 % dostane na 41 % batérie.

Za 23 minút už bude svietiť 100 % kapacity batérie. Šialenosť.

Xiaomi do telefónu vložil skutočne všetko, čo mohol. Bohužiaľ, máme aj zlé správy. Vyzerá to tak, že na Slovensko sa tak rýchlo nedostane. Čo naň ale poviete vy? Páčila by sa vám takáto vlajková loď? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať