Sťahujte z Huawei AppGallery vybrané aplikácie a vyhrajte jednu z množstva cien

Spoločnosť Huawei spúšťa v obchode AppGallery „Letný festival aplikácií“, v ktorom môžete vyhrať zaujímavé ceny. Hrá sa o zariadenia od výrobcu a poukážky na obľúbené aplikácie.

Spoločnosť Huawei spúšťa v obchode AppGallery „Letný festival aplikácií“, v ktorom môžete vyhrať zaujímavé ceny. Hrá sa o zariadenia od výrobcu a poukážky na obľúbené aplikácie.

Výrobca chce v rámci najnovšej kampane používateľov motivovať k tomu, aby si z obchodu Huawei AppGallery stiahli zaujímavé a praktické aplikácie. Za stiahnutie vybraných aplikácií používateľ roztočí virtuálne Koleso šťastia, ktoré mu môže zabezpečiť výhru jednej z cien.

Obchod AppGallery v nových AG smartfónoch od Huawei nahrádza Obchod Play od Google. Aplikačný obchod Huawei je však nainštalovaný v každom zariadení výrobcu, do súťaže sa tým pádom môže zapojiť každý, kto takéto zariadenie používa.

Aké sú ceny?

Za inštaláciu vybraných aplikácií môžete vyhrať niektorú z vecných cien alebo poukážok. Konkrétne sa hrá o:

• 2000x voucher na aplikáciu Antik TV, ktorá obsahuje 136 televíznych staníc, na 3 mesiace zadarmo
• 500x poukážku na zľavu 50 % v Slovak Lines
• 60x poukážku na jazdu v aplikácii HOPIN v hodnote 5 eur
• 500x voucher na aplikáciu Tidal
• 50000x voucher na navigáciu Dynavix
• 10x bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 3i
• 20x smartfón Huawei P40 lite
• 50x bluetooth reproduktor Huawei mini BT Speaker
• 100x fitness náramok Huawei Band 4

Ako to funguje?

Stačí stiahnuť niektorú z aplikácií, zahrnutých do kampane, prostredníctvom obchodu AppGallery. Následne sa zobrazí možnosť roztočiť Koleso šťastia, v ktorom môžete vyhrať niektorú z cien.

TIP REDAKCIE
iPhone 12 a iPhone 13 majú problém s Bluetooth pripojením v aute. Na vine sa zdá byť iOS 15

Za inštaláciu jednej aplikácie získavate jednu šancu na výhru. Každý účastník dostane možnosť roztočiť koleso až 15-krát každý týždeň (za každú aplikáciu jedenkrát). Každý týždeň bude zoznam aplikácií, zapojených do kampane, obmenený.

Možnosť roztočiť koleso zliav bude sprístupnená iba pri prvej inštalácii aplikácie. Zapojiť sa do kampane a možnosť vyhrať máte od pondelka, 10. augusta do nedele, 6. septembra 2020.

Kde nájdem Koleso šťastia a vybrané aplikácie?

Stačí otvoriť aplikáciu AppGallery a v hornej časti jej používateľského rozhrania ťuknúť na pútač Letný festival aplikácií. Obchod zobrazuje niekoľko rôznych banerov, ktoré sa v krátkom slede obmieňajú.

Po výbere toho správneho sa pred vami zobrazí zoznam aplikácií zapojených do kampane. Tento týždeň ide napríklad o hudobnú službu Tidal, TikTok, Microsoft Office alebo grafickú aplikáciu Canva.

AppGallery

Priamo z tejto obrazovky si môžete aplikácie stiahnuť. Nižšie na rovnakej obrazovke nájdete spomenuté Koleso šťastia, ktoré po inštalácii aplikácií roztočíte. Ak sa na vás usmeje šťastie, získate jednu z uvedených výhier.

My sme z obchodu AppGallery odišli s dlhým nosom, no to nemusí byť aj váš prípad. Šancí máte do 9. septembra viac.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať