Samsung bojuje s ďalším problémom: Displej na Note20 Ultra a Tab S7 sa zafarbuje dozelena

Vyzerá to tak, že Samsungu sa úplne nepodarilo vyriešiť problém so svojimi displejmi. Problém ovplyvňuje Note20 Ultra a Galaxy Tab S7!

Vyzerá to tak, že Samsungu sa úplne nepodarilo vyriešiť problém so svojimi displejmi. Niekoľkým kusom najnovšieho top modelu Galaxy Note20 Ultra a tabletu Galaxy Tab S7 sa totiž zafarbuje displej dozelena, upozorňuje GSMArena.

Dobrou správou pre Slovákov je fakt, že problém má ovplyvňovať verzie s procesorom Snapdragon. Na Slovensku sa predáva verzia s procesorom Exynos.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Samsung Galaxy Note20 Ultra: Profesionálny nástroj pre ľudí s citom pre dizajn

Zelený odtieň sa zobrazuje pod určitou hodnotou jasu. Je zaujímavé, že nejde o problém AMOLED displejov, keďže zazelenanie ľudia pozorujú aj pri LCD displejoch. Všetky zariadenia vykazujúce chybu poháňa procesor Snapdragon 865+. Dobrou indíciou je tiež to, že problém sa prejaví len pri 120 Hz obnovovacej frekvencii.

Ide tak pravdepodobne o softvérový problém, ktorý bude možné odstrániť aktualizáciou. Na modeli, ktorý sme testovali sme žiaden problém nezaznamenali. Rovnaký problém netrápi len Samsung. Videli sme ho už aj pri Huawei a Apple.

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať