mbank

Založenie účtu v mBank rýchlejšie a jednoduchšie: Vďaka mobilnej aplikácii

mBank spúšťa možnosť založiť si bezplatný účet mKonto ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Budúci klienti mBank už nemusia pri otvorení účtu podpisovať zmluvu len osobne v pobočke či prostredníctvom kuriéra.

mBank spúšťa možnosť založiť si bezplatný účet mKonto ešte rýchlejšie a jednoduchšie. Budúci klienti mBank už nemusia pri otvorení účtu podpisovať zmluvu len osobne v pobočke či prostredníctvom kuriéra. Všetko vyriešia pomocou aplikácie, ktorú si nainštalujú do svojho smartfónu.

Po nainštalovaní mobilnej aplikácie mBank klient vyplní žiadosť o založenie nového účtu – zadá svoje osobné údaje vrátane adresy trvalého pobytu, ktorá musí byť na Slovensku. Po výbere platobnej karty a preferencií k účtu ho aplikácia vyzve, aby odfotil a natočil svoj občiansky preukaz, odfotil samého seba a natočil dve krátke videá podľa inštrukcií. Tento krok slúži na dôsledné overenie totožnosti klienta.

Počas vypĺňania žiadosti má klient možnosť stiahnuť si zmluvu priamo do svojho telefónu a ešte pred podpisom si ju dôkladne prečítať. Podpis zmluvy sa zrealizuje prostredníctvom unikátneho SMS kódu, ktorý klient zadá do aplikácie. Následne sa dokončí overovací proces a klientovi banka v krátkom čase pošle informáciu, že jeho účet je prístupný. Obvykle to je ešte v ten istý alebo najbližší pracovný deň. O všetkých ďalších krokoch bude banka klienta informovať v aplikácii a zmluvu dostane na svoju emailovú adresu.

TIP REDAKCIE
Muž do Severnej Kórey prepašoval kópiu Squid Game. Dostal trest smrti

„mBank ako digitálna banka svojim klientom neustále prináša najnovšie technologické riešenia v oblasti spravovania financií a mobilného bankovníctva. Táto novinka proces založenia si účtu každému klientovi výrazne urýchli, zjednoduší a ušetrí mu množstvo času,“ hovorí Petr Žabža, riaditeľ pre akvizíciu nových klientov mBank.

mBank ako jedna z mála slovenských bánk už od začiatku svojho pôsobenia na slovenskom trhu ponúka svojim klientom založenie a vedenie účtu mKonto úplne zdarma, bez akýchkoľvek podmienok. Výhodou účtu mKonto od mBank je napríklad aj to, že výbery z bankomatov na území Slovenska i v zahraničí vo výške minimálne 70 EUR (alebo ekvivalent cudzej meny) sú bez poplatku a zdarma sú aj všetky prichádzajúce a odchádzajúce platby, trvalé platby a inkasá.

Po založení účtu mKonto môžu klienti banky využívať všetky najnovšie formy spravovania svojich financií prostredníctvom kvalitného internet bankingu či prepracovanej mobilnej aplikácie, vďaka ktorej majú svoje financie neustále pod kontrolou.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať