Xiaomi Mijia Deerma

Xiaomi Mijia Deerma: Ultraľahký mop od Xiaomi za 20 €, ktorý neoľutujete

Ak ste na tom podobne ako my a umývanie podláh nie je vašou silnou stránkou, možno by to zmenilo šikovné zariadenie z dielne Xiaomi.

Ak ste na tom podobne ako my a umývanie podláh nie je vašou silnou stránkou, možno by to zmenilo šikovné zariadenie z dielne Xiaomi. Namiesto namáčania handry, umytia kúsku podlahy, žmýkaní a následnom opakovaní existuje lepšie riešenie. Pozrite sa na mop s označením Xiaomi Mijia Deerma.

Xiaomi Mijia Deerma

Cena: 19,90 € | Poštovné: Zadarmo | Posiela sa z: EÚ sklad

Samotný mop je ultraľahký. Váži totiž len 750 gramov, čo z neho robí perfektnú pomôcku pre akúkoľvek domácnosť. Jeho súčasťou je podobne ako pri produktoch konkurenčných značiek (Vileda, atď.) zásobník na vodu, do ktorého môžete pridať aj čistiaci prostriedok. Hlava mopu sa otáča 360 °, vďaka čomu pohodlne poumývate úplne všade.

Xiaomi Mijia Deerma

Handra z uhlíkového vlákna

Zaujímavosťou pri mope od Xiaomi je určite handrička, ktorá je vyrobená z uhlíkových vlákien. Na jeden záťah má pritom vydržať pozmývať plochu o rozmere 102 metrov štvorcových.

Xiaomi Mijia Deerma
Xiaomi Mijia Deerma

Mop od Xiaomi je tak veľmi zaujímavým prírastkom do domácností, ktoré hľadajú rýchly a spoľahlivý spôsob ako pozmývať. V kombinácii s lákavou cenovkou, ktorá len tesne prekračuje hranicu 20 € môže osloviť mnohých zákazníkov.

Ak mop od Xiaomi zaujal aj vás, kúpiť si ho môžete za 19,90 €. Stačí ak zamierite do overeného obchodu TomTop.

V spolupráci s Tomtop.