Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi môže pripravovať Mi Band 5 Pro, naznačuje aplikácia Mi Fit

Jedným náramkom to zrejme nekončí. Aplikácia Mi Fit totiž naznačuje, že Mi Band 5 sa v budúcnosti dočká súrodenca v podobe Mi Band 5 Pro.

Spoločnosť Xiaomi nedávno uviedla na trh svoj novú generáciu svojho inteligentného náramku Mi Band. Jedným náramkom to však zrejme nekončí. Aplikácia Mi Fit totiž naznačuje, že Mi Band 5 sa v budúcnosti dočká súrodenca v podobe Mi Band 5 Pro. O téme informuje server Gizmochina.

Aktuálne najnovšia verzia náramku prichádza v dvoch verziách, a to v štandardnej a s NFC. Podľa najnovších zistení to ale vyzerá, že na trh v určitom bode v budúcnosti dorazí aj tretí, o niečo výkonnejší variant.

Prvé zmienky o Mi Band 5 Pro sa objavili pred pár dňami, len krátko po predstavení štandardného modelu. Konkrétne išlo o kódové označenie a ikonu nachádzajúcu sa v prostredí aplikácie Mi Wear. Na niečo podobné narážame aj teraz, avšak v aplikácii Mi Fit.

V Číne je Mi Band 5 známy aj pod kódovým označením Kongming, zatiaľ čo verzia určená pre celosvetový trh je označovaná ako York. V prostredí spomenutej aplikácie sa však nachádza aj zariadenie s označením Kongming Pro, čo jasne poukazuje na možnú existenciu Mi Band 5 Pro.

Ostatne však o záhadnom zariadení nepoznáme žiadne bližšie informácie, avšak podľa všetkého dorazí s podporou pre NFC. Rovnako žiaľ nie je známy ani približný dátum, kedy by mohlo debutovať.

Ak teda hľadáte šikovný inteligentný náramok, odporúčame vám prečítať si o štandardnom Mi Band 5, ktorý sme vám viac priblížili v samostatnom článku.