Android 10 s OneUI 2.0: Veľká aktualizácia pre ďalšie Samsung zariadenia!

Možno ste si ich ani nevšimli, no Samsung v minulom roku predstavil dva cenovo dostupné tablety.

Možno ste si ich ani nevšimli, no Samsung v minulom roku predstavil dva cenovo dostupné tablety. Svojim výkonom neočaria, majú však kvalitné displeje ideálne pre konzumovanie multimediálneho obsahu.

10,1″ Samsung Galaxy Tab A (2019) sa u nás predáva za odporúčaných 209 €. Jeho súrodenec, Galaxy Tab A (2019) s 8-palcovou uhlopriečkou, stojí 159 €.

Obe zariadenia teraz začínajú získavať najnovšiu dostupnú verziu operačného systému Android 10 s užívateľským prostredím OneUI 2.0, upozorňuje Sammobile. Súčasťou aktualizácie je aj júnová bezpečnostná záplata od spoločnosti Google.

Foto: Samsung

Aktualizáciu najskôr dostávajú LTE verzie tabletov, teda tých s mobilným pripojením cez SIM kartu. WiFi prevedenia ich budú v zápätí nasledovať. Nejaký čas potrvá, kým sa aktualizácia zobrazí všetkým používateľom.

Je ale dobré vidieť, že aktualizáciu na novší systém dostávajú aj zariadenia z nižšej cenovej kategórie, obzvlášť tablety, po ktorých nie je ani zďaleka taký dopyt ako po smartfónoch.

TIP REDAKCIE
Omikron sa rozšíril už do 40 krajín sveta, WHO vyzýva k pripravenosti a opatrnosti

Aby sme nezabudli, dočkajú sa aj vlastníci tabletov Galaxy Tab S4Galaxy Tab S5s. Aktualizácia na Android 10 sa pred niekoľkými dňami začala šíriť v USA a Kanade. Postupne dorazí aj na ostatné trhy, Európu nevynímajúc. Pár týždňov to ale môže potrvať.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať