opus

Razer Opus: Nové slúchadlá s THX certifikáciou a potláčaním okolitého hluku

Spoločnosť Razer, ktorá vyrába zariadenia a príslušenstvo orientované na hráčov hier, vyrukovala s novými bezdrôtovými slúchadlami na uši.

Spoločnosť Razer, ktorá vyrába zariadenia a príslušenstvo orientované na hráčov hier, vyrukovala s novými bezdrôtovými slúchadlami.

Nazývajú sa Razer Opus a na rozdiel od iných zariadení tejto značky na nich nenájdete výrazné logo s trojitým hadom a LED osvetlením. Vyzerajú tak decentnejšie, čo nemusí byť na škodu, práve naopak.

Slúchadlá sú vyrobené z pohodlných materiálov, syntetickej kože, ktorá pokrýva časti prichádzajúce do kontaktu s hlavou a ušami. Slúchadlá získali certifikáciu od THX, čo podľa slov vedúceho spoločnosti zabezpečí „bohatý a vyvážený zvuk, čisté výšky a hlboké basy optimalizované pre hudbu, hry a filmy“.

opus
Foto: Razer

Certifikácia od THX nie je jediným lákadlom nových slúchadiel. Máme tu 40 mm meniče, aktívne potláčanie okolitého hluku podporené 4 mikrofónmi (Advanced Hybrid Active Noise Cancellation), 25-hodinovú výdrž na jedno nabitie a podporu pre formáty AAC, APTX, A2DP, AVRCP a HFP.

opus
Foto: Razer

Škoda len staršej verzie rozhrania Bluetooth 4.2. Slúchadlá majú aj 3,5 mm jack, čiže ich viete použiť aj ako klasické analógové slúchadlá. Výrobca dúfa, že model Razer Opus osloví širšiu skupinu zákazníkov, ktorá nemusí nutne pochádzať z klubu hráčov hier. Konkurovať chce podobným kúskom od Bose, Sony alebo Beats.

Cena? Na oficiálnej stránke razer.com svieti suma 210 €. Dostupné je čierne a modré prevedenie. V balení nájdete USB-C vodič pre nabíjanie, 3,5 mm vodič, adaptér pre pripojenie v lietadle a redukciu z USB-C na USB-A.

Ďalšie podrobnosti nájdete na webe výrobcu.

Total
4
Zdieľaní