Microsoft Flight Simulator 2020: Očakávaný titul sa začína predávať 18. augusta!

Očakávaný titul, ktorý si niekoľko posledných mesiacov prechádzal nevyhnutným testovaním, si záujemcovia aktuálne môžu predobjednať aj predinštalovať.

Je to oficiálne. Tohtoročné rozšírenie legendárnej hernej série Microsoft Flight Simulator sa začne predávať 18. augusta, upozornil server The Verge.

Očakávaný titul, ktorý si niekoľko posledných mesiacov prechádzal nevyhnutným testovaním, si záujemcovia aktuálne môžu predobjednať aj predinštalovať.

Ubehlo celých 38 rokov

Microsoft Flight Simulator oslavuje neuveriteľných 38 rokov od svojho debutu, nakoľko prvý diel vyšiel v roku 1982. “Sme nadšení všetkou tou podporou a dôverou, ktorá poháňala komunitu celých 38 rokov,” prehlásil Jorg Neumann, šéf Microsoft Flight Simulator.

Tri verzie – pre začiatočníkov i profesionálov

Hra dorazí hneď v troch verziách, pre začiatočníkov i ostrieľaných veteránov. Štandardná edícia, ktorá štartuje na hranici 59,99 USD, obsahuje 20 lietadiel a 30 letísk. Verzia “Deluxe” hráčom ponúkne 5 dodatočných lietadiel a letísk, a to za cenu 89,99 USD. Najdrahším variantom je “Premium Deluxe”, ktorý záujemcov vyjde na poriadne mastných 119,99 USD, no ponúkne ďalších 10 lietadiel a letísk.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Motorola Edge 20 Pro: Neobyčajne obyčajný smartfón za dobrý peniaz

Systémové požiadavky

Systémové požiadavky nie sú zrovna zhovievavé, no zároveň ani priveľmi náročné. Zoznam tých minimálnych nájdete nižšie.

  • OS:Windows 10
  • CPU: Ryzen 3 1200/Intel i5-4460
  • GPU: Radeon RX 570/NVIDIA GTX 770
  • VRAM: 2 GB
  • RAM: 8 GB
  • Disk: 150 GB
  • Pripojenie: 5 Mb/s

Ak spĺňate uvedené požiadavky, máte záruku, že hru rozbehnete, no zrejme nie pri veľmi vysokom počte FPS. Prehľad ideálnych zostáv nájdete na snímke pod týmto odstavcom.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať