Herné notebooky značky Honor zrejme poženú procesory od AMD

Naznačujú to nové príspevky na čínskej sociálnej sieti Weibo, ktoré boli zverejnené cez oficiálne účty spoločností AMD a Honor.

George Zhao, šéf značky Honor, v júni potvrdil, že spoločnosť na trh už čoskoro prinesie vlastné herné notebooky. Čo presne ponúknu zatiaľ nevieme, no vyzerá to, že o pohon sa postarajú procesory od AMD.

Ako píše web Gizmochina, naznačujú to nové príspevky na čínskej sociálnej sieti Weibo, ktoré boli zverejnené cez oficiálne účty spoločností AMD a Honor.

V prvom príspevku môžeme vidieť fotografiu budovy s nápisom “HI AMD” (Ahoj, AMD). Ten bol o hodinu neskôr bol nasledovaný ďalšou snímkou, ktorá taktiež obsahovala budovu, tentokrát však s nápisom “HI HONOR” (Ahoj, Honor).

Ide o jasný náznak spolupráce dvoch spoločností, čo znamená, že očakávané herné notebooky zrejme poženú čipy od AMD. Prvé kusy by údajne mali debutovať koncom tohto alebo začiatkom budúceho mesiaca.

Ohľadom ostatných komponentov, ktoré budú súčasťou herných notebookov značky Honor, zatiaľ nemáme k dispozícii žiadne bližšie informácie. Predstavenie prvých modelov je však už veľmi blízko, čo znamená, že na oficiálne predstavenie si už nepočkáme pridlho.

TIP REDAKCIE
Spoločnosť SpaceX opustili dvaja vysoko postavení reprezentanti

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať