Xiaomi Mi Watch Revolve: Nové hodinky prídu aj do Európy, na 1 nabitie vydržia až 2 týždne

Spolu s očakávaným Mi Smart Band 4C, čo má byť rebrandovaná verzia inteligentného náramku od Redmi, boli spozorované v prostredí aplikácie Mi Watch.

Spoločnosť Xiaomi v decembri na území Číny predstavila svoje nové inteligentné hodinky Mi Watch Color. Produkt však môže už čoskoro preraziť aj na globálny trh, a to pod názvom Mi Watch Revolve, informuje publikácia GSMArena.

Mi Watch Revolve tak môžu byť vôbec prvé smartwatch z dielne Xiaomi, ktoré prerazia na celosvetový trh. Spolu s očakávaným Mi Smart Band 4C, rebrandovanou verziou inteligentného náramku od Redmi, boli spozorované v prostredí aplikácie Mi Watch.

Zdroj: XDA-Decelopers

Ďalším dôkazom, že hodinky smerujú na globálny trh, je video španielskeho YouTubera eSavants. Ide o tradičný známy unboxing, v ktorom jasne vidno, že zariadenie k autorovi prišlo ako Mi Watch Revolve. Údajne si smartwatch objednal z internetového obchodu AliExpress, kde ho vyšli na približne 90 €.

Inteligentné hodinky Mi Watch Revolve sú vybavené 1,39-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 454 x 454 pixelov a podporujú Bluetooth 5.0, GPS aj NFC. Taktiež disponujú sledovačmi srdcovej aktivity a spánku. Kapacita batérie dosahuje 420 mAh, čo znamená, že zariadenie pri bežnom používaní vydrží približne 14 dní.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Slovák kvôli tejto SMS prišiel o 400 €. POZOR na toto číslo!

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať