Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 pózujú na ďalších fotografiách, tentokrát už zapnuté

Doraziť majú vo Wi-Fi i LTE verzii, pričom budú vybavené akcelerometrom, výškomerom, gyroskopom, barometrom a taktiež aj senzormi monitorujúcimi EKG.

Juhokórejský výrobca Samsung poctivo pripravuje novú generáciu svojich inteligentných hodiniek, konkrétne Galaxy Watch 3. Zariadenie, ktoré bude vybavené obľúbenou otočnou lunetou, sa nám po novom ukazuje na ďalších snímkach. Tentokrát je však aj zapnuté.

Ako píše server GSMArena, používateľské rozhranie sa priveľmi nezmenilo. Na bežné úkony, ako je napríklad výber a spustenie určitej aplikácie, bude slúžiť spomenutá otočná luneta. Zariadenie má po softvérovej stránke poháňať operačný systém Tizen, presnejšie verzia 5.5.

Hodinky prídu v dvoch variantoch, pre väčšie i menšie zápästia. V prípade menšieho modelu sa máme dočkať 1,2-palcového AMOLED displeja, zatiaľ čo pri väčšom máme rátať s panelom o veľkosti 1,4 palca. Čo sa týka predných rozmerov, môžeme hovoriť o mierach 41 x 42,5 x 11,3 mm alebo 45 x 46,2 x 11,1 mm.

Galaxy Watch 3 budú skutočne odolné, o čom svedčí armádna norma MIL-STD-810G či certifikácia IP68. Ich interiér bude obsahovať 1 GB operačnej pamäte RAM, 8 GB interného úložiska a 247/340 mAh batériu.

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

Doraziť majú vo Wi-Fi i LTE verzii, pričom budú vybavené akcelerometrom, výškomerom, gyroskopom, barometrom a taktiež aj svetelnými senzormi slúžiacimi na monitorovanie EKG. Táto funkcia však u nás zrejme nebude dostupná. Aspoň zatiaľ.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať