OnePlus Z má ponúknuť 4 zadné fotoaparáty. Hlavnú úlohu vraj zohrá 64 Mpx snímač

Podľa informátora by sa k aktuálne očakávanej zostave fotoaparátov mal pridať ešte jeden snímač. Pravdepodobne pôjde o makro senzor.

Fotoaparáty na chystanom cenovo dostupnejšom smartfóne z dielne spoločnosti OnePlus sú stále pomerne veľkou záhadou. Spočiatku sa hovorilo o prítomnosti dvoch zadných snímačov, no neskôr sa viaceré špekulácie zmieňovali o troch. Podľa informátora vystupujúceho ako Max J. nám však finálny produkt údajne ponúkne až štyri zadné objektívy.

Ako píše web GSMArena, dlhší čas sa šepkalo, že OnePlus Z, smartfón inak známy aj ako OnePlus Nord 5G či OnePlus 8 Lite, ponúkne zostavu troch objektívov. Zadnej strane mal panovať 64 Mpx (podľa niektorých zdrojov 48 Mpx) hlavný snímač spolu so 16 Mpx širokouhlým a 2 Mpx (údajne) hĺbkovým senzorom.

Podľa informátora by tieto rozlíšenia síce mali ostať nezmenené, no k zostave sa má pridať ešte jeden snímač. Pravdepodobne pôjde o makro senzor.

Je tu však jeden háčik, ktorý môže byť dôkazom, že toto tvrdenie nie je pravdivé. Ako sme už spomenuli vyššie, reč je o cenovo dostupnejšom smartfóne, ktorý mnohí berú ako odľahčenú verziu štandardného modelu zo série OnePlus 8. Problém je, že ten je vybavený len troma fotoaparátmi, nie štyrmi.

TIP REDAKCIE
Surface Duo od Microsoftu konečne získava sľubovanú aktualizáciu

Očakávané špecifikácie OnePlus Z

Čo sa týka špecifikácií, OnePlus Z má ponúknuť 6,55-palcový (podľa niektorých zdrojov 6,4-palcový) AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, 128 GB interného úložiska a 6 GB RAM. Predstavený má byť na území Indie, a to 10. júla.

Musíme ale podotknúť, že všetky informácie ohľadom cenovo dostupnejšieho smartfónu od OnePlus sú zatiaľ len nepotvrdené teórie, a teda môže ponuka výsledného produktu vyzerať úplne inak.

Zariadenie by sa nám malo v celej svojej kráse oficiálne odhaliť už budúci mesiac.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať