OnePlus Concept One

OnePlus už nebude predávať exkluzívne verzie smartfónov so značkou McLaren

AK ste si chceli v minulom a predminulom roku zakúpiť smartfón od OnePlus s jedinečným vzhľadom, siahnuť ste mohli po exkluzívnych modeloch OnePlus 6T McLaren Edition a 7T McLaren Edition.

Ak ste si chceli v minulom a predminulom roku zakúpiť smartfón od OnePlus s jedinečným vzhľadom, siahnuť ste mohli po exkluzívnych modeloch OnePlus 6T McLaren Edition a 7T McLaren Edition.

Taký OnePlus 7T Pro v edícii McLaren sa pýšil 12 GB operačnou pamäťou, 256 GB úložiskom typu UFS 3.0, čierno-oranžovou (Papaya Orange) povrchovou úpravou, rovnako prispôsobeným užívateľským prostredím a ochranným krytom z alcantary. Prirodzene, táto verzia stála viac ako štandardný model.

Podpis britskej automobilky sme tiež mohli vidieť na zariadení OnePlus Concept One, ktoré sa síce do predaja nikdy nedostalo, no zaujalo aspoň elektrochromatickým sklom a prevedením z kože v McLaren farbe Papaya Orange.

oneplus concept one 1
OnePlus Concept One

Partnerstvo medzi spoločnosťami OnePlus a McLaren ale skončilo. V stanovisku pre AndroidAuthority to potvrdil priamo hovorca britskej športovej automobilky.

Podľa hovorcu bolo ukončenie vzájomnej spolupráce plánované, pričom ju spoločnosť hodnotí ako úspešnú. Výrobcovi OnePlus želá veľa šťastia a dúfa, že sa niekedy v budúcnosti opäť stretnú.

Väčšia časť zákazníkov asi nebude mať problém zmieriť sa s tým, že si už nekúpi drahší smartfón s nálepkou McLaren. Nakoniec, existuje veľa priestoru pre iné spolupráce, ktoré môžu pozdvihnúť atraktivitu značky.

V minulosti vznikla napríklad limitovaná edícia Marvel Avengers (OnePlus 6) alebo Star Wars (OnePlus 5T).

Total
3
Zdieľaní