tinder

Videohovory budú dostupné aj v populárnej zoznamovacej aplikácii Tinder

Tinder patrí medzi najznámejšie mobilné mobilné aplikácie pre nadväzovanie kontaktov. Zoznamovacia aplikácia dostane koncom druhého štvrťroka novú funkciu.

Tinder patrí medzi najznámejšie mobilné aplikácie pre nadväzovanie kontaktov. Zoznamovacia aplikácia dostane koncom druhého štvrťroka novú funkciu.

Asi nie je prekvapením, že pôjde o videohovory. Na tento spôsob komunikácie sa počas pandémie nového koronavírusu sústredilo niekoľko vývojárov a poskytovateľov digitálnych online služieb.

Podobne ako iné služby, aj Tinder zaznamenal v priebehu posledných týždňov zvýšený dopyt zo strany používateľov. Priemerný počet odoslaných správ v apríli stúpol o 27% (v porovnaní s februárom).

Ilustr. foto.

V priebehu pandémie sa virtuálnemu randeniu darí, keďže sa ľudia často nemôžu stretnúť osobne. Individuálne videohovory budú v tomto smere určite vítaným bonusom. Novinku odhalil priamo prevádzkovateľ aplikácie, spoločnosť Match Group.

Učinil tak v správe o hospodárskych výsledkoch za prvý štvrťrok 2020. Vývojári pracujú aj na ďalších novinkách, ktoré aplikácia získa v priebehu roka. Podrobnosti ale prevádzkovateľ neuviedol.

Rovnakým smerom sa vyberie aj zoznamka od Facebooku, píše DigitalTrends. Volá sa Facebook Dating, funguje podobne ako Tinder a neskôr sa v nej taktiež objaví možnosť uskutočňovania videohovorov v štýle aplikácie Messenger.

Výhodou je, že sa do služby môžete prihlásiť svojim existujúcim Facebook účtom. Služba je však dostupná len vo vybraných krajinách. Je ich približne 20 a tá naša medzi nimi zatiaľ nefiguruje.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať