galaxy M21

Samsung Galaxy A21s na renderi: Novinka ponúkne známy a obľúbený dizajn

Render nám žiaľ ponúka náhľad len na prednú stranu. Aj to nám však stačí k tomu, aby sme zistili, že Galaxy A21s bude vyzerať takmer rovnako ako Galaxy A21.

Počas posledných mesiacov sme tu už mali niekoľko špekulácií či únikov ohľadom pripravovaného Galaxy A21s z dielne spoločnosti Samsung. Teraz sa nám však do rúk konečne dostal aj render, ktorý naznačuje, že novinka ponúkne známy a mnohými oľúbený dizajn. O téme píše GSMArena.

Horšou správou je, že render ponúka náhľad len na prednú stranu. Aj to nám však stačí k tomu, aby sme zistili, že Galaxy A21s bude vyzerať takmer rovnako ako Galaxy A21. Podobnosť tak bude zdieľať aj s modelmi Galaxy A11 či Galaxy M11. Smartfóny teda na prvý pohľad dokáže rozoznať len málokto.

Render Galaxy A21s

Presuňme sa teraz k očakávaným špecifikáciám. Podľa @Sudhanshu1414 má Galaxy A21s ponúknuť 6,55-palcový displej s HD+ rozlíšením a otvorom pre 13 Mpx selfie fotoaparát.

Interiér má obsahovať čipset Exynos 850, ktorý bude spolupracovať s 3 GB operačnej pamäte RAM a 32/64 GB interného úložiska. Zabudnúť samozrejme nemôžeme ani na 5 000 mAh batériu.

TIP REDAKCIE
Realme GT 2 Pro sa bude mať čím chváliť: Okrem vlajkového čipu ponúkne aj 120 Hz displej či LPDDR5 RAM

Zadná strana by mala byť vybavená trojicou fotoaparátov –  48 Mpx hlavným, 8 Mpx širokouhlým a 2 Mpx makro snímačom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať