Galaxy Z Flip 2 sa zmení: Samsung chystá až 3 foťáky, takto to môže vyzerať

Smartfón však má debutovať až budúci rok, pravdepodobne popri Galaxy S21 (alebo Galaxy S30), čo znamená, že inak o ňom nevieme vôbec nič.

Už vieme, že Samsung usilovne pracuje na pokračovaní Galaxy Fold, a teda Galaxy Fold 2. Pred časom si viacerí mysleli, že práve Galaxy Z Flip je nová generácia pôvodného Fold, no nakoniec sa ukázalo, že ide o dve samostatné série.

Obidva modely, ktoré odštartovali tieto rady, však majú jednu vec spoločnú – stretli sa s nemalým množstvom kritiky. A keďže Samsung už pracuje na Fold 2, niet pochýb, že sa na nás pomaly chystá aj Flip 2.

Ako píše server Android Community, druhý kúsok z dvojice by mal doraziť s nemalým množstvom podstatných vylepšení. Jedným z hlavných je implementácia až troch zadných fotoaparátov, čo naznačujú patentové prihlášky, o ktoré sa s nami podelil web LetsGoDigital.

LetsGoDigital – via Android Community

Smartfón však má debutovať až budúci rok, pravdepodobne popri Galaxy S21 (alebo Galaxy S30), čo znamená, že inak o ňom nevieme vôbec nič. Čo sa týka Galaxy Fold 2, ten by mal uzrieť svetlo sveta v druhej polovici tohto roku.

Spomínané patentové prihlášky sa objavili v prostredí WIPO (Svetová organizácia duševného vlastníctva) a obsahujú aj prvé rendery, ktoré ukazujú, ako môže vyzerať finálny produkt.

Na ostatné informácie ohľadom Flip 2 si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať.