Samsung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold 2: Na povrch prenikajú informácie o foťákoch

Galaxy Fold 2 získa 12 Mpx hlavný snímač, 64 Mpx teleobjektív a 16 Mpx širokouhlý senzor. Na prednej strane máme nájsť dva selfie snímače.

Spoločnosť Samsung má na svojom konte už dva skladacie smartfóny. Už čoskoro sa k ním však pridá aj tretí, Galaxy Fold 2, o ktorom sa postupne dozvedáme rôzne kľúčové informácie. Po novom na povrch vyplávali detaily ohľadom foťákov.

Ako píše server Gizmochina, Galaxy Fold 2 ponúkne trojicu zadných fotoaparátov. Juhokórejský výrobca svoj nový skladací smartfón zrejme vybaví rovnakými modulmi, aké môžeme nájsť na zadnej strane Galaxy S20.

Aby sme boli konkrétnejší, Galaxy Fold 2 získa 12 Mpx hlavný snímač, 64 Mpx teleobjektív a 16 Mpx širokouhlý senzor. Na prednej strane máme nájsť dva selfie snímače. Podľa všetkého sa však nebudú nachádzať pri sebe – jeden zaujme svoje miesto vo výreze, zatiaľ čo druhý poputuje na skladací displej.

Pred časom sa objavili špekulácie, že Galaxy Fold 2 bude vybavený fotoaparátmi pod displejom, no Samsung sa nakoniec aj tak rozhodol pre dnes už tradičný výrez.

Čo sa týka ostatných špecifikácií, už vieme, že Galaxy Fold 2 má doraziť s 7,59-palcovým Flexible Dynamic AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Sekundárna obrazovka má dosahovať 6,23 palca a ponúknuť rozlíšenie 2267 x 819 pixelov.

Ďalej môžeme hovoriť o prítomnosti špičkového čipsetu Snapdragon 865, 4500 mAh batérii so 45 W rýchlonabíjaním či podpore pre S-Pen.

Veríme, že sa ďalšie informácie ohľadom Galaxy Fold 2 dozvieme už čoskoro.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať