V Geekbench sa objavil Motorola One Vision Plus. Novinka ponúkne 4 GB RAM a čipset Snapdragon 665

Nástupca minuloročného Motorola One Vision.

0
Motorola one vision

Spoločnosť Motorola minulý rok v máji vydala svoj Motorola One Vision. Teraz, po roku, sa jeho nástupca objavil v známom benchmarku Geekbench, ktorý nám o pripravovanom kúsku prezrádza kľúčové informácie. Téme sa venuje server Gizmochina.

Z údajov zverejnených spomenutým benchmarkom sa dozvedáme, že Motorola One Vision Plus bude zapadať do strednej a tým pádom aj lacnejšej triedy. V Geekbench sa mu podarilo získať 310 (na jedno jadro) a 1 351 (na viac jadier) bodov.

Čo sa týka špecifikácií, Motorola One Vision Plus má poháňať čipset Snapdragon 665 s taktom 1,80 GHz. Procesor bude spolupracovať so 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB interného úložiska. Základná ponuka obsahuje aj 6,3-palcový displej, snímač odtlačkov prstov a podporu pre NFC.

Zdroj: Geekbench (via Gizmochina)

Výrobca smartfón doposiaľ nepredstavil, no zdroj uvádza, že táto skutočnosť sa môže zmeniť ešte do konca prvej polovice tohto roku.

Čo ponúka Motorola One Vision?

Predchodca Motorola One Vision Plus, štandardný Motorola One Vision, ponúka 6,3-palcový IPS LCD displej s HD+ rozlíšením a pomerom strán 21 : 9. Pod kapotou možno nájsť čipset Exynos 9609, 4 GB RAM, 128 GB úložiska typu UFS 2.1 a 3 500 mAh batériu s podporou 15 W rýchlonabíjania.

Zadnú stranu obýva zostava dvoch fotoaparátov s rozlíšeniami 48 Mpx a 5 Mpx, zatiaľ čo v kruhovom výreze na prednej strane pózuje 25 Mpx selfie snímač.

Pôvodnému modelu sme sa viac venovali v samostatnom článku.