Facebook chystá novinku: Pracuje na farebných pozadiach pre profily

Facebook sa opäť snaží skrášliť svoju mobilnú aplikáciu. Nová funkcia má slúžiť na zmenu farby pozadia karty profilu.

Facebook sa opäť snaží skrášliť svoju mobilnú aplikáciu. Nová funkcia, ktorú odhalila @wongmjane, má slúžiť na zmenu farby pozadia karty profilu. O novinke informuje server PhoneArena.

Jane Manchun Wong funkciu objavila ešte niekoľko týždňov dozadu, no v tom čase bola vo veľmi čerstvom a tým pádom nepeknom štádiu. Aby sme boli konkrétnejší, jej prvá iterácia automaticky vyberala farbu pre pozadie na základe profilovej fotografie. Príklad, ako to vyzeralo, nájdete pod týmto odsekom.

Jane Manchun Wong – via PhoneArena

Nedávno však Jane upozornila, že Facebook na funkcii usilovne pracuje, teda sa snaží, aby bola praktická a zároveň príjemná na pohľad. V aktuálnom štádiu vraj už nevyberá farby podľa profilovej, ale podľa titulnej fotografie. A musíme uznať, že takto to vyzerá oveľa lepšie.

Jane Manchun Wong – via PhoneArena

Aj keď je funkcia stále len v štádiu experimentovania, na základe pokrokov v jej vylepšovaní môžeme očakávať, že sa u prvých užívateľov začne objavovať v priebehu najbližších týždňov. Veríme, že sa časom dočkáme viacerých možností, vďaka ktorým budú naše profily na sociálnej sieti ešte krajšie.

TIP REDAKCIE
Zoznam hier na PlayStation Plus: Čo všetko budeme hrať? Je tam toho veľa!