orange

Orange vysiela herné podujatie Y-Games. Predĺžil aj bezplatnú dostupnosť TV staníc

Operátor Orange opäť podporil slovenský herný turnaj Y-Games, ktorý určite pozná každý fanúšik gamingu. Sledovať sa dá na stanici Orange Šport 2.

Operátor Orange opäť podporil slovenský herný turnaj Y-Games, ktorý určite pozná každý fanúšik gamingu. Zápasy v elektronickom športe sa dajú sledovať od dnešného dňa na stanici Orange Šport 2.

Turnaj zmenil vzhľadom na aktuálne okolnosti názov. Volá sa Y-Games @Home a na stanici Orange Šport 2 sa dá sledovať až do 6. apríla. Živé vysielanie je samozrejme doplnené komentármi slovenských a českých streamerov.

Turnaj pozostáva zo 6 populárnych hier a celkový prizepool dosiahol výšku 2600 eur. Turnaj zároveň podporí iniciatívu Kto pomôže Slovensku.

y games
Foto: Facebook Y-Games Slovakia

Orange ďalej informuje, že bezplatné sledovanie všetkých dostupných detských televíznych staníc predlžuje o ďalší mesiac.

Všetci zákazníci optickej, internetovej aj satelitnej televízie od Orange tak môžu všetky detské stanice (Balík deti A a Balík deti Z) sledovať až do 30. 4. 2020.

Operátor rovnako predlžuje aj bezplatné sledovanie staníc Minimax a LaLa TV HD, ktoré zároveň sprístupňujeme aj pre Home Basic TV, resp. Go Basic TV.

Total
4
Zdieľaní