Pocophone F1

EEC certifikuje ďalší smartfón. Ide o Poco F2?

EEC certifikovala ďalší smartfón (pôvodne) z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi. Väčšina sa domnieva, že ide o vlajkovú loď Poco F2.

Eurasian Economic Commission (EEC) certifikovala ďalší smartfón (pôvodne) z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi. Väčšina sa domnieva, že ide o vlajkovú loď Poco F2, píše Gizmochina.

Zariadenie nesie modelové označenie M2004J11G, ktoré sa do vysokej miery podobá na označenie, pod ktorým sa skrýva aj Poco F1 (M1805E10A). Podobnosť však môžeme nájsť aj pri modeloch Redmi K20 Pro či Redmi K30 Pro.

poco
Zdroj: EEC – via Gizmochina

Certifikácia jasne ukazuje, že skutočne pôjde o smartfón od značky Poco, ktorá už dlhší čas funguje ako samostatná jednotka. Zaujímavosťou je, že novinka nie je uvedená ako Pocophone, ale Poco, čo naznačuje, že spoločnosť sa zrejme konečne rozhodla pre definitívny názov svojich zariadení.

Poco F2 mal debutovať ešte v roku 2019, a to ako nástupca F1, no nestalo sa tak. Neskôr sme sa dočkali nového smartfónu, a to Poco X2, no v skutočnosti išlo len o premenovaný Redmi K30. Redmi K30 Pro však nebude vydaný pod názvom Poco F2, čo znamená, že certifikovaná vlajková loď sa môže vyznačovať odlišným dizajnom.

Momentálne nemáme k dispozícii žiadne bližšie informácie ohľadom certifikovaného smartfónu. Dočkať sa ich však môžeme už čoskoro.

Total
0
Zdieľaní