maxresdefault 1

LG V60 ThinQ: Široká ponuka funkcií sa nám ukazuje na novom videu

LG V60 ThinQ je zrejme jediná prémiová vlajková loď, ktorú spoločnosť LG tento rok ponúkne. Čo sa týka série “G”, od tej výrobca údajne úplne upustil.

LG V60 ThinQ je zrejme jediná prémiová vlajková loď, ktorú spoločnosť LG tento rok ponúkne. Čo sa týka lacnejšej série pod označením “G”, od tej výrobca údajne úplne upustil. Tejto téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.

Ako píše server Android Community, telefón sa mal objaviť počas veľtrhu MWC, no spoločnosť stihla odvolať svoju účasť ešte predtým, ako bola zrušená aj samotná udalosť.

5 000 mAh batéria, 8 GB RAM a 64 Mpx fotoaparát

V súvislosti s LG V60 ThinQ sa hovorilo o obrovskej 5 000 mAh batérii, dvojici fotoaparátov skladajúcej sa z 64 Mpx hlavného a 13 Mpx ultraširokého snímača s ToF senzorom. Ako to už pri tohtoročných vlajkových lodiach býva zvykom, LG sa rozhodlo vybaviť svoju novinku čipsetom Snapdragon 865, 5G modemom Snapdragon X55, Wi-Fi 6, 8 GB operačnej pamäte RAM a 128 GB interným úložiskom. To vraj bude možné rozšíriť prostredníctvom pamäťovej karty do až 2 TB.

Telefón ponúkne 5 000 mAh batériu s podporou technológie Qualcomm Quick Charge 4+. Na prednej strane svoje miesto zaujme 10 Mpx selfie fotoaparát.

Juhokórejský výrobca nedávno zverejnil video, v ktorom opisuje podrobné špecifikácie svojho pripravovaného zariadenia. Vo výbave samozrejme nemôže chýbať možnosť natáčať 8K videá, funkcia Steady Cam či Timelapse Control, 4 mikrofóny, 6,8″ Cinematic FullVision displej čo podpora pre doplnok Dual Screen.

Aké sú vaše pocity z LG V60 ThinQ? Investovali by ste do tohto zariadenia svoje peniaze? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie.

Total
3
Zdieľaní