LG G9 ThinQ nebude: Výrobca údajne končí s celým radom “G”

Niekoľko zdrojov sa už dávnejšie domnievalo, že výrobca LG skončí s radom “G” a namiesto neho sa zameria na sériu “V”, s ktorou chce konkurovať Samsungu.

Na našom webe sme vás pred časom informovali, že spoločnosť LG pracuje na novom smartfóne strednej triedy, konkrétne LG G9 ThinQ. To sa ale podľa najnovších správ zrejme nikdy nestane. Tému spracoval web Gizmochina.

Niekoľko zdrojov sa už dávnejšie domnievalo, že výrobca LG skončí s radom “G” a namiesto neho sa zameria na sériu “V”, s ktorou chce konkurovať Samsungu.

Neskôr sme však od Naver dočkali informácie, že LG G9 ThinQ stále “žije” a na trh dorazí. Podľa najnovšej správy od tej istej publikácie to ale vyzerá, že opak je pravdou – LG G9 ThinQ k nám nikdy nedorazí.

Inými slovami, LG údajne kompletne upustil od radu “G”, čo znamená, že sa nikdy nedočkáme debutu LG G9 či LG G10. Správa ďalej pokračuje tvrdením, že výrobca plánuje ešte v prvej polovici tohto roku vydať svoju novú high-end vlajkovú loď s 5G konektivitou.

TIP REDAKCIE
Apple AirPods 3 lákajú na priestorový zvuk a lepšiu výdrž, ANC však chýba

Tá má, apoň podľa dostupných informácií, ponúknuť 6,7″ alebo 6,9″ displej, štvoricu fotoaparátov na čele so 48 Mpx snímačom a 4 000 mAh batériu. Jeho cena na domácom trhu by sa mala pohybovať okolo 816 USD (732 EUR).

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať