Huami potvrdzuje: Xiaomi Mi Band 5 sa nám ukáže ešte tento rok

Značka Huami na sieti Weibo potvrdila, že Xiaomi Mi Band 5 sa nám s istotou ukáže ešte tento rok. Dočkať sa máme aj nových smartwatch Amazfit Ares.

Niekoľko špekulácií, ktoré sa objavili skorej tohto roku, tvrdilo, že pokračovanie veľmi úspešného radu fitness náramkov od Xiaomi k nám dorazí už v júni. Túto informáciu mohla práve potvrdiť podznačka čínskeho výrobcu, Huami.

Ako píše server Android Authority, značka Huami na sociálnej sieti Weibo potvrdila, že Xiaomi Mi Band 5 sa nám s istotou ukáže ešte tento rok. Dočkať sa máme aj nových smartwatch Amazfit Ares.

S predpoveďami ohľadom Amazfit Ares sa vrece roztrhlo krátko po tom, ako sa hodinky objavili v prostredí oficiálnej aplikácie Huami. Spoločnosť neskôr potvrdila, že zariadenie dorazí na pulty obchodov neskôr tohto roku a ponúkne až 70 športových režimov. Viac sa toho o očakávaných hodinkách zatiaľ nevie. Po dizajnovej stránke sa však zrejme budú podobať na Amazfit T-Rex, Amazfit GTS či Bip S.

Čo sa týka Mi Band 5, Huami sa s verejnosťou nepodelilo o žiadne bližšie informácie. Je však isté, že zariadenie dorazí ešte tento rok.

TIP REDAKCIE
Známu kryptomenovú burzu napadli hackeri, ukradli milióny dolárov

Náramok podľa všetkého dorazí s 1,2-palcovým AMOLED displejom a podporou pre NFC. Jeho cena na domácom trhu by sa mala pohybovať okolo hranice 179 čínskych jüanov (cca 23 eur).

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať