vlk tit

Nielen zvieratá: Google medzi 3D objekty, ktoré si môžete zobraziť vo vašom okolí, čoskoro pridá aj autá

Do zoznamu podporovaných objektov sa čoskoro zaradia aj vozidlá. Predovšetkým sa hovorí o podpore pre 2020 Ford Mustang a 2020 Kia Telluride.

3D zvieratá, ktoré si vďaka kombinácii vyhľadávania a AR môžete zobraziť vo vašom okolí, vo veľmi krátkom čase nadobudli obrovskú popularitu. Čoskoro však nová funkcia neponúkne len zvieratá, ale aj autá a ďalšie zaujímavé objekty, píše web 9to5Google.

Kompletný zoznam objektov, ktoré si prostredníctvom vyhľadávania môžete zobraziť, nájdete tu. Obsahuje rôzne druhy zvierat od geparda až po žraloka. Do tohto zoznamu sa čoskoro zaradia aj vozidlá. Predovšetkým sa hovorí o podpore pre 2020 Ford Mustang a 2020 Kia Telluride.

To však nie je všetko: “Spolupracujeme aj s partnermi ako NASA, New Balance, Samsung, Target, Visible, Body, Volvo, Wayfair a mnohými ďalšími, aby vám do vyhľadávania priniesli svoj vlastný obsah.” Dva spomínané modely automobilov od Kia a Ford sa však svojho debutu zrejme dočkajú ako prvé.

AR

Sme zvedaví, čo si pre nás Google so svojimi partnermi chystá ďalej. Vlastný obsah od firiem ako Samsung, Wayfair či Target je už na ceste k nám. Koľko presne si naň počkáme však zatiaľ nevieme.

TIP REDAKCIE
Clubhouse prichádza na Android: Na Slovensku bude do 21. mája
Total
3
Zdieľaní