fb messenger reakcie

Facebook bude mať novú reakciu: Na príspevok budete reagovať „koronavírusom“

Facebook v roku 2015 priniesol možnosť reagovať na príspevok nielen tradičným palcom hore, ale aj ďalšími emóciami. Teraz pribudne reakcia na koronavírus.

Facebook v roku 2015 priniesol možnosť reagovať na príspevok nielen tradičným palcom hore, ale aj ďalšími emóciami. Výber, ktorý máme k dispozícii posledných päť rokov sa tento rok pravdepodobne rozrastie.

Medzi srdiečko či uchechtávajúceho sa smajlíka sa vtisne aj reakcia určená pre pandémiu. Nikomu pritom nie je jasné, prečo.

Informáciu o pripravovanej novinke na Twitteri zverejnila expertka na softvérové reverzné inžinierstvo, Manchun Wong. Tá už niekoľko rokov odhaľuje novinky, na ktorých sociálne siete ešte len pracujú. Znakom boja proti koronavírusu pritom má byť ružovofialové srdce.

Facebook už obdobu chystanej reakcie používa na Instagrame a ako ikonku informačného centra Facebooku ku pandémii COVID-19. Líšia sa však farebným spracovaním.

Sociálna sieť neskôr práce na novej reakcii potvrdila aj serveru Mashable. Nie je však jasné kedy a či vôbec k jej nasadeniu dôjde.

Total
10
Zdieľaní