plosinovka

GRIS: Do obchodu Google Play dorazila perfektná plošinovka

Po hre Game of Thrones Beyond the Wall prichádza do obchodu Google Play ďalšia zaujímavá hra, ktorá pomôže s krátením času v momentálnej pandemickej situácii.

Po hre Game of Thrones Beyond the Wall prichádza do obchodu Google Play ďalšia zaujímavá hra, ktorá pomôže s krátením času v súčasnej pandemickej situácii.

Hra, ktorá sa oddnes nachádza v obchode Play, sa nazýva GRIS. Upozornil na to Developer Digital na sociálnej sieti Twitter. Ide o oceňovanú plošinovku, ktorá je od roku 2018 dostupná pre počítače a konzoly. Do mobilných zariadení prišla v roku 2019, no len pre platformu iOS.

plosinovka

To už však neplatí. Od dnešného dňa sa dá stiahnuť aj pre Android. Hra však nie je bezplatná. Stojí 5,49 €, hráčov ale nebudú rušiť žiadne reklamy ani vnorené mikro transakcie. Množstvo pozitívnych recenzií svedčí o tom, že hra za kúpu stojí.

[irp posts=”109766″ ]

Ako to už pri kvalitných plošinovkách býva, vývojári hru vystavali na peknom príbehu, umelecky poňatej grafike, podmanivej hudbe a príjemnej jednoduchej hrateľnosti. Škoda, že hra nie je dlhšia. Hráč ju prejde za pár hodín.

GRIS si môžete stiahnuť z tohto odkazu. Trailer sledujete nižšie.

Total
4
Zdieľaní