Dead by Daylight

Dead by Daylight: Hororová hra pre viacerých hráčov je dostupná pre smartfóny

Hra Dead by Daylight je dielom vývojárskeho štúdia Behaviour Interactive, ktorá je od roku 2016 dostupná pre počítače, a rok neskôr dorazila aj na konzoly. Vývojári pred mesiacom potvrdili, že ju sprístupnia aj pre mobilné zariadenia.

Hra Dead by Daylight je dielom vývojárskeho štúdia Behaviour Interactive, ktorá je od roku 2016 dostupná pre počítače. O rok neskôr však dorazila aj na konzoly. Vývojári pred mesiacom potvrdili, že ju sprístupnia aj pre mobilné zariadenia.

Dead by Daylight je pre platformy Android a iOS dostupná oddnes, ideálne pred víkendom, počas ktorého sa jej môžete venovať. Ide totižto o pomerne zaujímavú hru pre viacerých hráčov, ktorá zapadá do žánru hororov.

Hra je asymetrická. Proti sebe nebude stáť rovnaký počet hráčov, ale jeden na štyroch. Úloha jedného hráča patrí desivému zabijakovi, štyria hráči sú, naopak, jeho potenciálne obete.

Zabijak musí pochopiteľne zlikvidovať všetkých, ktorí mu stoja v ceste. Ostatní hráči zase musia robiť všetko preto, aby mu unikli. Stačí, ak unikne jeden zo štyroch hráčov a tím vyhrá.

Čím lepšie sa vám bude v hre dariť, tým skôr sa vám podarí získať rôzne výhody pre svoju postavu, ktoré zužitkujete v ďalšom napredovaní. Dead by Daylight sa dá stiahnuť bezplatne. Hra ale obsahuje vnorené mikro transakcie, za ktoré si môžete zakúpiť rôzne predmety.

Postavy samotné sa odomknú bežným hraním bez vysokých nárokov, čiže do nich investovať netreba. Hru priblíži trailer nižšie a do obchodov s aplikáciami vás presmeruje tento (Android) a tento (iOS) odkaz.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať