miui 12

Nový únik o MIUI 12: Prvý pohľad na pripravované rozhranie od Xiaomi

Musíme ale poznamenať, že nová verzia rozhrania MIUI 12 je ešte stále len v štádiu vývoja, čiže sa toho ešte môže mnoho zmeniť.

Čínske Xiaomi nám má počas Q3 predstaviť novú verziu svojho používateľského rozhrania, konkrétne MIUI 12. Zatiaľ čo základné špecifikácie sú ešte stále záhadou, samotné Xiaomi nám nechtiac ponúklo aspoň letmý náhľad za oponu.

Ako píše server Android Central, Xiaomi nahráva beta verzie mnohých svojich aplikácií na čínske MIUI fóra. Nedávno na nich zverejnila aj aktualizovanú verziu aplikácie Mi Settings, ktorá obsahuje niekoľko nových kariet s vylepšeným dizajnom. Ako sme však už spomenuli vyššie, aplikácia zrejme bola v prostredí fór zverejnená omylom a aktuálne sa na nich už nenachádza.

Snímky, ktoré nájdete v galérii nižšie, zobrazujú úplne nové menu nastavení displeja. Môžeme si všimnúť grafu, ktorý ponúka týždenný alebo denný prehľad o celkovom používaní, no taktiež aj oveľa intuitívnejšieho rozhrania pre informácie ohľadom využívania jednotlivých aplikácií. V galérii taktiež možno nájsť aj kartu slúžiacu na nastavenie obnovovacej frekvencie.

Niet takmer žiadnych pochýb, že toto je náš prvý náhľad na pripravovanú verziu MIUI. No napriek tomu musíme poznamenať, že rozhranie je ešte stále v štádiu vývoja, čiže sa toho ešte môže mnoho zmeniť.

Total
1
Zdieľaní