google pixel 4a

Uniká dátum predstavenia Google Pixel 4a. Očakávaný smartfón sa nám má ukázať 22. mája

Nemecký mobilný operátor nám zrejme nechtiac odhalil dátum predstavenia Google Pixel 4a pre Európu. Novinka podľa všetkého debutuje 22. mája.

Nemecký mobilný operátor nám zrejme nechtiac odhalil dátum predstavenia Google Pixel 4a pre Európu. Podľa dokumentov od nemeckého Vodafone má očakávaná novinka uzrieť svetlo sveta už 22. mája. O novinke informuje server Android Authority.

Tento dátum vyzerá byť veľmi pravdepodobný, keďže približne týždeň pred ním sa malo konať teraz už zrušené podujatie Google I/O.

Ak sú tieto informácie pravdivé, oficiálne odhalenie dátumu debutu očakávaného smartfónu by sa k nám mohlo dopracovať v priebehu najbližších týždňov.

Čo nám pripravovaná novinka ponúkne?

Pixel 4a je menšia a lacnejšia verzia Pixel 4 a Pixel 4 XL. V čase globálnej pandémie, kedy je rozumné príliš neutrácať peniaze, tak pôjde o skvelú možnosť pre každého, kto sa obzerá po novom smartfóne.

Na začiatku marca sme na našom webe uverejnili článok, v ktorom sme vás informovali o tom, čo môžeme od Pixel 4a očakávať.

TIP REDAKCIE
Microsoft chystá vylepšenie pre Správcu úloh: Takto bude vyzerať v novom kabáte!

V takmer 7-minútovom videu nám smartfón priblížil španielsky YouTube kanál TecnoLike Plus. Prednú stranu má obývať 5,81-palcový Full HD+ displej s rozlíšením 1080 x 2340 pixelov a obnovovacou frekvenciou 60 Hz. Taktiež bude domovom pre kruhový výrez so selfie fotoaparátom.

Interiér bude podľa všetkého obsahovať čipset Snapdragon 730, ktorý bude spolupracovať so 6 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB nerozšíriteľného úložiska. Hardvérové špecifikácie doplní batéria s kapacitou 3 080 mAh.

Čo sa týka fotoaparátov, zadnú stranu má obývať 12 Mpx snímač, ktorý bude schopný natáčať 4K videá, avšak zatiaľ pri neznámom počte FPS (snímkov za sekundu).

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať