Orange reaguje: Dáva 10 GB dát navyše, dátový balík pre četovanie aj TV stanice

Orange od dnešného dňa pomôže zákazníkom uľahčiť život v aktuálnej situácii, keď sú ľudia ešte viac odkázaní na komunikáciu prostredníctvom technológií.

Orange od dnešného dňa pomôže zákazníkom uľahčiť život v aktuálnej kritickej situácii, keď sú ľudia ešte viac odkázaní na komunikáciu prostredníctvom digitálnych technológií.

Orange dáva všetkým svojim zákazníkom mobilných služieb možnosť bezplatnej aktivácie 10 GB dát na domáce použitie. Tento balík mobilných dát je určený pre výnimočné prípady ako náhrada domáceho pripojenia s cieľom uľahčiť pripojenie pre ľudí zo svojich domovov.

Aj takýmto spôsobom chce Orange pomôcť zákazníkom, ktorí sa ocitli v karanténe, či pracujú z domu a nemajú k dispozícii pevné pripojenie k internetu, prípadne tým, ktorým náhle, alebo neočakávane vypadol pevný internet na doma bez ohľadu na to, od akého poskytovateľa ho používajú.

Orange si vyhradzuje právo prestať tento benefit poskytovať v prípade jeho využívania pri presunoch a cestovaní – cieľom je podporovať zotrvanie zákazníkov na domácej adrese.

Aktivácia balíka je jednoduchá. Stačí poslať SMS v tvare DATA na číslo 31710 GB dát zákazník získa automaticky.

Nonstop dátový balík Chat

Zákazníci s paušálom s mesačným poplatkom od 15 eur si môžu bezplatne aktivovať Nonstop dátový balík Chat, vďaka ktorému môžu neobmedzene využívať najpoužívanejšie chatovacie aplikácie.

Napríklad Whatsapp, Messenger, Skype, Viber bez toho, aby si míňali svoje dáta v paušále a v prípade potreby mohli cez dané aplikácie zrealizovať aj hovor, či videohovor.

Využívaním chatovacích aplikácii na uskutočňovanie hovorov, resp. videohovorov pomáhajú zmierniť záťaž siete, ktorá tak zostane voľná pre hlasové hovory záchranných zložiek. Pre aktiváciu služba stačí poslať SMS v tvare CET na číslo 716.

SMS/MMS zadarmo

Zákazníci, ktorí nie sú zvyknutí využívať dáta a uprednostňujú komunikáciu prostredníctvom SMS či MMS správ, si môžu bezplatne aktivovať balík neobmedzených SMS/MMS zadarmo.

Stačí poslať SMS v tvare SMS na číslo 316 a automaticky získajú neobmedzený počet SMS a MMS správ, vďaka ktorým môžu bezplatne posielať správy do všetkých sietí na Slovensku a zostať tak v spojení s tými, s ktorými potrebujú byť v kontakte.

TIP REDAKCIE
AKTUALIZOVANÉ: Orange mal rozsiahly výpadok služieb, problém sa už zdá byť vyriešený

Všetky tieto benefity Orange dáva svojim zákazníkom na mesiac, pre zákazníkov s predplatenou kartou na 30 dní s možnosťou predĺženia podľa aktuálnej situácie v krajine. Benefit neobmedzených správ môžu využiť aj zákazníci FunFónu. Benefity je možné navzájom kombinovať.

Zoznam TV staníc bez poplatkov

Orange sa zároveň rozhodol rozšíriť zoznam televíznych staníc, ktoré svojim zákazníkom poskytuje bez dodatočných poplatkov. Ku všetkým detským staniciam a balíku FilmBox Premium pridáva aj Viasat Nature HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Epic Drama HD, TravelXP HD, Auto Motor Sport HDFilm Europe HD.

Tie zákazníci budú môcť sledovať až do 13. 4. 2020, posledné tri z menovaných až
do 15. 4. 2020 – a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Ochrana zdravia zákazníkov aj zamestnancov

Orange všetkým svojim zákazníkom odporúča, aby minimalizovali návštevy na predajných miestach. Počas nadchádzajúcich dní budú otvorené len tie predajne, v ktorých predajcovia budú mať k dispozícii respirátory a ďalšie ochranné pomôcky.

Navyše, otváracie hodiny predajných miest budú vo vybraných prípadoch skrátené a predajné miesta budú fungovať v obmedzenom režime. Zákazníkom ďalej odporúča, aby do predajní vstupovali v ochranných rúškach v maximálnom počte 3 osoby.

V súčasnosti 84 % zamestnancov spoločnosti Orange Slovensko, s výnimkou zamestnancov v prednej línii, pracuje mimo firemných priestorov – v drvivej väčšine z domu. Rovnaký prístup aplikuje aj na svojich predajniach.

Orange na záver pripomína, že všetky požiadavky vrátane nákupu produktov a služieb, či získanie informácií o spotrebe, faktúrach aj ich platbách môžu uskutočniť aj online, či už prostredníctvom stránky orange.sk alebo aplikácie Môj Orange.

Total
167
Zdieľaní
Total
167
Zdieľať