V Geekbench sa zrejme objavil očakávaný OnePlus 8. Novinka ponúkne 8 GB RAM

Očakáva sa prítomnosť AMOLED displeja so 120 Hz obnovovacou frekvenciou.

0
Ilustr

V januári tohto roku sa v prostredí Geekbench objavilo zariadenie s označením GALILEI IN2023, ktorý má reprezentovať pripravovaný OnePlus 8 Pro. Aktuálne sa vďaka tomu istému benchmarku dozvedáme nové informácie ohľadom GALILEI IN2025, údajného štandardného OnePlus 8, píše Gizmochina.

Nové zariadenie sa v databáze objavilo ešte 12. februára. Po softvérovej stránke vyzerá byť poháňané operačným systémom Android 10. Interiér má pritom obsahovať čipset Snapdragon 865, ktorý bude spolupracovať s 8 GB operačnej pamäte RAM.

OnePlus 8 počas testovania získal 4 279 (single-core) a 12 541 (multi-core) bodov. Podotýkame, že toto skóre je nižšie ako to, ktoré sa podarilo získať údajnej vlajkovej lodi spoločnosti Sony, Xperia 5.

Zdroj: Geekbench (via Gizmochina)

120 Hz AMOLED a snímač v displeji?

Od pripravovaného OnePlus 8 sa očakáva, že bude pokrytý AMOLED displejom s kruhovým výrezom pre selfie fotoaparát umiestneným v ľavom hornom rohu. V spojitosti s displejom sa ďalej špekuluje aj o 120 Hz obnovovacej frekvencii či zabudovanom snímači odtlačkov prstov. Okrem toho sa údajne môžeme tešiť aj na 4 zadné fotoaparáty. Ich konfigurácia však zatiaľ nie je známa.